Hotel Galaxy Zakynthos

252
9.1.20 18:59

Hotel galaxy zakynthos

Ahoj, prosím sos o zkušenosti, jestli někdo byl v hotelu Galaxy na Zakynthosu. Je to v dost rusnem letovisku laganas, které mě teda neláká ani trochu, ale hotel se nám líbí a zda se být stranou te nejrusnejsi třídy. Jak to tam vypadá v hlavní sezóně? Je slyšet hluk k hotelu? Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6472
9.1.20 19:33

My byli v Laganas v srpnu dvě rodiny se 4 dětmi, sice v jiném hotelu, ale na Galaxy jsme se byli kouknout a vypadalo to tam moc hezky. Hluk si myslím, že tam z té hlavní třídy moc slyšet nebude, zas takový rachot tam není. Jinak v celém letovisku byla spousta rodin s dětmi, i když je pro děti doporučavané spíš Kalamaki, my tam byli spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
9.1.20 20:31

@Karleon moc děkuji za příspěvek. A myslíš, že je to tedy dobrá destinace pro 2 prcky 2 a 4 roky? Nepotřebuji večer nikam chodit do barů, to fakt nehrozí. Ale přes den bych si tu třídu klidně prošla, jestli je to schudne. Dost jsem na to četla negativa, tak mě to docela vyděsilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6472
9.1.20 20:55

@simelka Nám se tam líbilo, měli jsme 4 děti ve věku 3, 7, 8 a 10 a fakt nebyl s ničím žádný problém, i jsme se všemi procházeli v noci tu hlavní třídu a dalo se v pohodě. Není to žádný Bronx, ale ulice plná diskoték a obchodů se suvenýrama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6472
9.1.20 21:00

V noci byl klid i na pláži, což Galaxy je hned u moře. Za mě fakt v pohodě a to jsme byli v srpnu, kdy je hlavní sezóna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
11.1.20 15:40

Byli jsme v Galaxy, už je to sice dávno, ale moc se nám tam líbilo. Hluk slyšet nebyl, bylo skvělé že je hotel hned u moře, mohli jsme být na pláži a přitom pár kroků k hotelu a k bazénu, kde jsme využívali občerstvení u venkovního baru a pak hned šup do moře…Jídlo nám chutnalo, žádné problémy nebyly, ubytování v pohodě, spokojenost. U bazénu byl v určitý čas program pro děti, byl tam tuším nějaký dětský klub, už si přesně nevzpomínám. Syn se tam s nimi právě naučil plavat. Nikde jinde v Řecku jsem už nezažila tak teplé moře. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat