Hotel Riva Bulharsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 29.01.18 17:05
Hotel Riva Bulharsko

Zdravím, letos jedeme do Bulharska hotel Riva. Byl jste tam někdo?

Příspěvek upraven 29.01.18 v 18:58

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 29.01.18 17:15

Ne nebyla jsem tam :mrgreen:

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 29.01.18 19:00
@Hanka1 píše:
Ne nebyla jsem tam :mrgreen:

No já bych ráda položila dotazy někomu, kdo tam byl. Ale správně česky jste odpověděla dobře :D

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 13.02.18 08:33
Bulharsko

Ahoj, tak zatím koukám nikdo. :? Nejde mi ani tak o tento hotel, jako spíš kam doporučujete výlet autem, jestli se dá dojet na pláž, kde není tolik lidí třeba.

Gnaar
Kelišová 5632 příspěvků 16.02.18 17:40
@nikitice píše:
Ahoj, tak zatím koukám nikdo. :? Nejde mi ani tak o tento hotel, jako spíš kam doporučujete výlet autem, jestli se dá dojet na pláž, kde není tolik lidí třeba.

To je na Slunečňáku? :think:

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 17.02.18 21:38
@Gnaar píše:
To je na Slunečňáku? :think:

jj, ale jestli se dá autem na výlet někam na menší.. V Řecku jsme byli také každý den jinde. V Čechách se také jezdíme koupat cca 40 km daleko. Nevydržíme celý den na jednom místě. Chcem to projet. Něco už jsem si vygooglovala.

Gnaar
Kelišová 5632 příspěvků 18.02.18 06:27
@nikitice píše:
jj, ale jestli se dá autem na výlet někam na menší.. V Řecku jsme byli také každý den jinde. V Čechách se také jezdíme koupat cca 40 km daleko. Nevydržíme celý den na jednom místě. Chcem to projet. Něco už jsem si vygooglovala.

Jestli máte auto, tak můžete projet klidně celé pobřeží :mrgreen:. Jen v okolí je na sever Sv. Vlas a Elenite, po přejetí hor dále na sever Obzor nebo až do Varny. Na jihu Nesebar, dále kousek na jih Ravda, kde nejsou davy lidí. Možná by stálo za to i udělat si výlet do starého Sozopolu?

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 18.02.18 14:44
@Gnaar píše:
Jestli máte auto, tak můžete projet klidně celé pobřeží :mrgreen:. Jen v okolí je na sever Sv. Vlas a Elenite, po přejetí hor dále na sever Obzor nebo až do Varny. Na jihu Nesebar, dále kousek na jih Ravda, kde nejsou davy lidí. Možná by stálo za to i udělat si výlet do starého Sozopolu?

Ono to tak asi i bude. Na Zakynthosu jsme jeli třeba 20 km se podívat z nudy na nejstarší olivovník a hned zpět. Ale taky dopředu napsal někdo pláž, kde jsme byli jen my tři celý den a to bylo super. Tak nějak jsem to myslela, jestli je někde v Bulharsku vůbec pláž bez stánků, lidí… klid.

Gnaar
Kelišová 5632 příspěvků 19.02.18 10:54
@nikitice píše:
Ono to tak asi i bude. Na Zakynthosu jsme jeli třeba 20 km se podívat z nudy na nejstarší olivovník a hned zpět. Ale taky dopředu napsal někdo pláž, kde jsme byli jen my tři celý den a to bylo super. Tak nějak jsem to myslela, jestli je někde v Bulharsku vůbec pláž bez stánků, lidí… klid.

No tak to budeš muset asi prozkoumat autem, občas takové menší plážičky byly vidět ze silnice z autobusu (my jsme auto nikdy neměli, takže jsme tam neměli takový akční rádius). Takovou čistě „nekomerční“ pláž bez stánků a plac. slunečníků znám třeba Djuni, ale to už je celkem od tama daleko. Jinak ty pláže v BG by měly být vždy dělené v poměru minimálně 1:1 na tu komerční část a volnou (možná že Slunečňák bude mít výjimku, protože tam se mi to zdá skutečně přelidněné?). Na dlouhých plážích jako třeba v Obzoru, Primorsku nebo Kavacite, když odjedeš nebo popojdeš dál od míst, kde jsou lidi, jsou taky úseky, kde je koncentrace lidí minimální…

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 22:08
@Gnaar píše:
No tak to budeš muset asi prozkoumat autem, občas takové menší plážičky byly vidět ze silnice z autobusu (my jsme auto nikdy neměli, takže jsme tam neměli takový akční rádius). Takovou čistě „nekomerční“ pláž bez stánků a plac. slunečníků znám třeba Djuni, ale to už je celkem od tama daleko. Jinak ty pláže v BG by měly být vždy dělené v poměru minimálně 1:1 na tu komerční část a volnou (možná že Slunečňák bude mít výjimku, protože tam se mi to zdá skutečně přelidněné?). Na dlouhých plážích jako třeba v Obzoru, Primorsku nebo Kavacite, když odjedeš nebo popojdeš dál od míst, kde jsou lidi, jsou taky úseky, kde je koncentrace lidí minimální…

Díky moc, třeba se ozve do července ještě někdo další. Určitě to projedem.

Gnaar
Kelišová 5632 příspěvků 20.02.18 22:14
@nikitice píše:
Díky moc, třeba se ozve do července ještě někdo další. Určitě to projedem.

Já to právě moc kolem Slunečňáku neznám, jezdíme většinou do Primorska nebo do Obzoru. Jednou jsme byli v Ravdě, to je od Slunečňáku pár km na jih, ale bez auta jsme byli odkázaní jen na Bus a taxi.

Gnaar
Kelišová 5632 příspěvků 20.02.18 22:16

@nikitice Zkus mrknout na fórum o Bulharsku na orbion.cz. Tam Ti snad poradí lépe?

http://bulharsko.orbion.cz/diskuse/

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.02.18 22:45

Děkuji :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama