Houpací sítě a křesla

9868
23.2.08 23:47

Houpací sítě a křesla

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s houpacími sítěmi a křesly? A se stojany na ně ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7366
24.2.08 09:00

díky za diskuzi, Lesi.
Nemáte někdo zkušenost, jak přesvědčit manžela, že navrtat do stropu v obýváku háky na houpací síť je super nápad? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
24.2.08 09:24
noemmi píše:
díky za diskuzi, Lesi.
Nemáte někdo zkušenost, jak přesvědčit manžela, že navrtat do stropu v obýváku háky na houpací síť je super nápad? :roll:

Jo, to by mohl být můj druhý dotaz :D:D:D

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
24.2.08 09:31

Ahoj.
Dejte mu to příkazem. :wink: :lol: A nebo když nebude doma,ať to udělá někdo jiný (brácha,švagr,taťka,soused…).Manžel si toho stejně nevšimne a když jo,co už s tím nadělá. :wink: A pak,kdyř už tam ta síť bude,tak uvidí,že jste měly pravdu. :wink:
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9232
24.2.08 09:38

A já přidám další dotaz.A udrží tu sit i strop se :,-(roše?JAko napad to je super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
24.2.08 09:40

Čau :D

mám síť i hák v obýváku :lol: 8)

Manžel se nejdřív cukal,ale teď ví,že to bylo pro dobrou věc :lol:

M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7366
24.2.08 09:42

tak sádroš bych asi neriskovala :?

Sem viděla v asku síť, co nebyla síť, ale byla mezi těma tyčkama jakoby látka - vypadalo to dobře, co myslíte…
Jinak ty stojany - to by se nemuselo vrtat, což?

No, snad až dojde na předělání obýváku, dojde i na tu síť. Prostě ji tam chcu a chu a chcu 8)

Lesi, ty myslíš s tím stojanem tohle ? Není to do obýváku trochu velký?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9232
24.2.08 09:44

Noemmi,taky bychom mohli byt asi bez stropu,co?Tak holt budu o síti jen snit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaK
5063
24.2.08 09:54

Já mám tohle http://www.qta.cz/…asil-papaya/

do sádroše bych to asi taky neriskla…
stojany jsou bez vrtání,ale musíš mít větší prostor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
24.2.08 10:28

Prosím tě, do sádroše fakt ne. To by jste asi bez stropu byli :lol:
Jinak houpací síť super nápad, u nás by neprošel (právě ty sádroše) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
24.2.08 10:42

Ahoj.
Dcerce jsem dala do detskeho pokojicku to „houpaci kreslo“, navrtano do panelu a super. Ale stejne se omrzelo, Tak jsem to uklidila, za cas zase vyndam :-). Krasne se nam tam spolu sedelo, mazlilo, cetly jsme pohadky atd… asi jako vse se ale casem trochu omrzelo.
Doporucuju hlavne pro mensi deti, kdyz jsme to mely prvni den, Anie si tam sedla, ja zatim luxovala a ona mi tam usnula ;-). Takze pro mensi deti mozna i jako uspavadlo :-)).
Ja to kupovala v Asco, verim, ze s prichodem jara to budou mit zase v nabidce a za lepsi penize nez normalni internetove obchody…

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6199
24.2.08 11:17

Holky, já bych to ani s tím sádrošem nevzdávala - přece ten sádroš je nabitej na nečem - na nějaké konsrukci, třeba na trámech, takže by se to vrtalo skrz ten sádroš do trámu, tak by to mohlo držet. ALe záleží na tom, kde ten trám zrovna vede, se s někým poraďte, kdo tomu rozumí, já jen hádám. Dcera na mě loudí také to houpací křeslo, tak se po něm mrknu v Asku, díky za tip, zatím jsem ho viděla jen v Ikee. L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7366
24.2.08 11:25

pod tím sádrošem býva docela mezera, ne? A hledat kde zrovna je trám - což věšinou bývá jen to ocelý cosi… By se kus stropu musel dělat znova…

To bych radši měla na jedný straně stojan a na druhý do zdi, ne do stropu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
24.2.08 12:35

U nás má manžel kulatiny, tak mu chceme nadělit velkou rodinnou síť jako společný dárek s rodiči (jinak nejsme zvyklí kupovat veledary). Plánujeme síť na zahradu a líbil by se nám i stojan, aby se dala přemístit kamkoli po zahradě a případně i domů - ale ten je echtdrahý, tak zatím nebude :( Obývák máme obrovský, vešlo by se to tam, ale síť je fakt hlavně na zahradu…

Zatím to vypadá na upevnění strom+zabetonovaný sloupek

Domů by se mi líbilo závěsné křeslo, ale nevím, jak se v tom sedí a jak je to pohodlné :) Mám možnost dobré koupě :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
24.2.08 14:44

Lesino, to zavesne kreslo je docela pohodlne, ale pocitej s timto:
je to zavesene za stredovy bod, takze i v tom kresle musi clovek hledat urcity stred, aby nesedel nakrivo. Ale krasne se v tom sedi treba stocene do klubicka, nohy u sebe… takova kolibka :-)
Ja v Asco koupila kreslo s povlaky na polstarky. Ja to povazuju za vyhodu, kdyz jsem v tom sedela bez tech polstarku, prislo mi to mnohem min pohodlne, kreslo se kolem mne hned jakoby uzaviralo, byla jsem jak v pytli. Ja si povlaky na polstare vyplnila hodne a tim to kreslo lip drzi tvar a drzi vic do sirky - coz ja osobne povazuju za pohodlnejsi a i diteti se do nej lip leze a lip se na nem sedi.

Snad jsem trochu pomohla :-)

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama