hračky 8měsíční dítě

Anonymni
17.2.08 16:52

hračky 8měsíční dítě

Dobrý den,
mám 8 měsíčního chlapečka a chtěla bych se vás zeptat, jaké používáte hračky pro takto staré děti. Mám pocit, že ho už veškeré ty zvukové a blikající hračky moc nebaví a začíná se nudit. Nic mě ani neoslovilo v obchodech typu Sparkys, tam převládají již výše zmíněné blikající a zvukové hračky. Uvažuji o dřevěných, ale nevím, není-li na ně ještě moc malý, aby se třeba neuhodil.
Moc děkuju za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

989
17.2.08 17:08

Hraček máme miliardy, nic co by jen vzdáleně zavánělo hračkou ho neba. Zato v kurzu jsou ovladače od čehokoli, nabíječky na mobil, mobily, šňůrky, kabely.....Doufám že je to jen přechodná doba. Ani když sedím na zemi a pro názornost si s hračkou hraju já (kostky, cokoli co vydává zvuky, skládací knížečky) tak ho to nezajímá. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.2.08 17:24

Tak to je úplně stejné jako u nás, mobily, ovladače a notebook vedou, šňůry „objevil“ minulý týden, takže asi má snaha o doplnění vozového parku hraček je zbytečná, a přitom by stačilo tak málo, vhodit do ohrádky mobil…
moc děkuju
zdenka

• Nahlásit
  • Citovat
1293
18.2.08 00:09

Ahoj Zdenko
my jsme to řešili taky vařečkou, miskama, různýma kuchyňskýma kvedlačkama, cedníkama, vymačkávátkem na citron, a dalšíma věcma který nebyly nebezpečný.
navíc ono tou vařečkou se do té mísy dá tak krásně třískat :lol:
malá si pak tu misku třeba i nasazovala na hlavu, dělala kuk, no můžeš zkusit :wink:

jo a pak až přestane strkat všechno do pusy, tak taky noviny, reklamní letáky (bacha na cucání…)

že jsem jí půjčovala rachtající klíče, když jsem chvíli potřebovala něco udělat, to teda raději zamlčím :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.2.08 14:17

Ahoj Pitrísku,
přestože jsem myslela, že ještě chvilku nechám nádobí jeho původnímu účelu, ale ta věčná Kryštofova nespokojenost to rozhodla. Hážu kvedlačky, vařečky, cedníky do ringu-ohrádky. Klíčema chrastím, zatím JEN chrastím, když jedeme výtahem a Kryštofovi to připadá pomalé, je jen otázkou času, kdy se vzdám i klíčů.....
Děkuju a měj se moc hezky!
Zdenka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama