Hpv, operace, rozvod

Anonymní
6.4.21 12:43

Hpv, operace, rozvod

Zdravim vas devcata, prave jsem se dozvedela ze jdu na operaci se spodkem, mam kondylomata u cipku, mozna uz pocinajici rakovinu, to uvidi po operaci. Kazdopadne za to muze muj chlap. Jsme spolu 10 let, vzdycky mel genitalni bradavice a tvrdil mi ze to ma z bazenu, az po nejake dobe z neho vylezlo ze chodil prede mnou s nejakou kur**, a od te doby to ma. Kdyz to shrnu, min.5 let mu rikam at si nekam zajde, on to ale furt leci sam doma jakymasi vypalovacima mastma. A ted je to tady, diky tomu jdu na operaci a on furt nic nedela :nevim:. Nikam nevola. Nejradsi bych se s nim rozesla, co jeste muzu cekat, pro neho je to porad jen sranda :(. Ne, proto ze to ma, ale proto ze s tim celou dobu nic nedela (nevim zda se stydi) ale ze to nechal dojit tak daleko… Mame uz jedno dite, chtela jsem dalsi, doufam ze budu jeste moc. Co byste delaly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
600
6.4.21 12:50

Hele on te asi po dobu manzelstvi neznasilnoval ne? To byla tvoje volba s nim spat, kdyz jsi vedela, ze ma nejaky problem. Klidne jsi mu mohla rict, ze dokud si to nevyřeší u lekare, tak nic :nevim:
Ze on je pitomec, kdyz roky neresi zdravotni problem je bez debat, ale ty ses dospela uplne stejne jako on a musis nest za sva rozhodnuti zodpovědnost. A mimochodem, ne, ze bys byla naopak ty zodpovedna za reseni jeho penisu, ale to te za ty roky nenapadlo to probrat s gynekologem na prohlídce, prave kvuli svemu zdravi?
Co s tim ti neřeknu, chova se jak pitomec, ale takovy je ocividne roky a tobe to nevadi, tak co chces za rady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 13:04

Ahoj, doktor ti asi rekl ze se jedna pravdepodobne o tu horsi variantu hpv, ktera zpusobuje rakovinu. Protoze podle toho co pises ze se ti to projevilo po letech tak by to odpovidalo. Ja se bohuzel taky nakazila byvalym ktery to roky neresil - proc by taky jeho to neohrozuje na zivote a neni to tak neprijemne jako pro zenu. Zenam se ta infekce kvuli vlhkemu prostredi rozsiruje hodne rychle a proste ta operace nutna je. Chlapum se to tolik nerozsiruje a vlastne je to az na to ze to vizualne nevypada hezky moc netrapi podle me. Jim da doktor masticku a but to zabere, nebo asi nic. Pro nas zeny bohuzel chirurgicky zakrok. Co se tyce byvaleho tak to byl h**** a sobec, jednak vedel ze tu sracku ma a schovaval to predemnou a nechci radsi ani vedet kolik dalsich takhle jako me nakazil a jeste nakazi. Ja se s nim rozesla a uz ho nechci nikdy videt. Takoveho trapeni, pooperacni bolesti a ztraty sexualniho zivota na temer rok - to ja nikdy neodpustim, jen proto ze on byl sobecky h**** a zajimalo ho jen ze si chce vrznout, ale zdravi pritelkyne je mu fuk. Psychicky jsem se pres to vsechno jeste nedostala, a navic me ceka dalsi operace, protoze se mi ta infekce zase objevila.

• Citovat
  • Nahlásit
18084
6.4.21 13:31

Kdybych věděla, že má bradavice, tak s ním prostě nespím…a jít kvůli tomu, že on neráčí jít k doktorovi já na operaci a hrozit mi kvůli němu rakovina a on se tváří, že on nic a nemůže za to a k doktorovi nejde…tak se asi fakt neznám… :cert: to bych nepřekousla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 14:14

On mi dycky rikal ze uz je v poho, ze uz si to vylecil. Tvrdil mi, ze jsou to proste jen bradavicky jak z bazenu, ze ma jen oslabenou imunitu. Az ted vim ze je to blbost kdyz si o tom ctu. Samozrejme svemu muzi pred kazdym sexem nekontroluju pero lupou. Nikdy jsem zadne problemy nemela, az ted bac takova rana. Neco jsem tam mela pred 3 tt, kdy vse doktor poslal na vysetreni a dneska mi volal ze vysledky jsou spatne. Samozrejme jsem s nim ty 3tt nespala. Az dneska se teprve kdesi objednal, furt mele to svoje, ze jsou to „jen“ bradavicky 🙈. (On jakoze neni naky cely obsypany, ma tak 3-4)

• Citovat
  • Nahlásit
4603
6.4.21 14:49
@Anonymní píše:
Zdravim vas devcata, prave jsem se dozvedela ze jdu na operaci se spodkem, mam kondylomata u cipku, mozna uz pocinajici rakovinu, to uvidi po operaci. Kazdopadne za to muze muj chlap. Jsme spolu 10 let, vzdycky mel genitalni bradavice a tvrdil mi ze to ma z bazenu, az po nejake dobe z neho vylezlo ze chodil prede mnou s nejakou kur**, a od te doby to ma. Kdyz to shrnu, min.5 let mu rikam at si nekam zajde, on to ale furt leci sam doma jakymasi vypalovacima mastma. A ted je to tady, diky tomu jdu na operaci a on furt nic nedela :nevim:. Nikam nevola. Nejradsi bych se s nim rozesla, co jeste muzu cekat, pro neho je to porad jen sranda :(. Ne, proto ze to ma, ale proto ze s tim celou dobu nic nedela (nevim zda se stydi) ale ze to nechal dojit tak daleko… Mame uz jedno dite, chtela jsem dalsi, doufam ze budu jeste moc. Co byste delaly?

Ja se nechci zastavat tveho muze, ale mohla si to klidne chytnout i od jineho, a mohlo se to projevit az nyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18084
6.4.21 14:56
@Anonymní píše:
On mi dycky rikal ze uz je v poho, ze uz si to vylecil. Tvrdil mi, ze jsou to proste jen bradavicky jak z bazenu, ze ma jen oslabenou imunitu. Az ted vim ze je to blbost kdyz si o tom ctu. Samozrejme svemu muzi pred kazdym sexem nekontroluju pero lupou. Nikdy jsem zadne problemy nemela, az ted bac takova rana. Neco jsem tam mela pred 3 tt, kdy vse doktor poslal na vysetreni a dneska mi volal ze vysledky jsou spatne. Samozrejme jsem s nim ty 3tt nespala. Az dneska se teprve kdesi objednal, furt mele to svoje, ze jsou to „jen“ bradavicky 🙈. (On jakoze neni naky cely obsypany, ma tak 3-4)

A s doktorem si o tom mluvila? Jestli to máš z těch bradavic nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31333
6.4.21 15:00
@Anonymní píše:
On mi dycky rikal ze uz je v poho, ze uz si to vylecil. Tvrdil mi, ze jsou to proste jen bradavicky jak z bazenu, ze ma jen oslabenou imunitu. Az ted vim ze je to blbost kdyz si o tom ctu. Samozrejme svemu muzi pred kazdym sexem nekontroluju pero lupou. Nikdy jsem zadne problemy nemela, az ted bac takova rana. Neco jsem tam mela pred 3 tt, kdy vse doktor poslal na vysetreni a dneska mi volal ze vysledky jsou spatne. Samozrejme jsem s nim ty 3tt nespala. Az dneska se teprve kdesi objednal, furt mele to svoje, ze jsou to „jen“ bradavicky 🙈. (On jakoze neni naky cely obsypany, ma tak 3-4)

At si nechá udělat test na HPV, třeba to ani nemá ten agresívnější typ, ono bohužel to můžeš mít i od někoho před tím, těžko říct.

Často se to pak rozjede když je oslabená imunita, nebo po viroze.

Držím moc palce, at to máš dobré a jsi v pořádku… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
6.4.21 15:14

Ja bych na to nevsadila teda hlavu, ale kondylomata a rakovinu cipku zpusobuji jine hpv viry, takze rakovina neni z kondylomat. Ta operace neni tak hrozna, i kdyz to samozrejme nezlehcuji…pak je tady otazka, jestli tvuj manzel vubec tusil, ze neco jako kondylomata ma, a ze vubec neco takoveho existuje..bohuzel dnes lide mivaji vice sexualnich partneru, pred jinym partnerem, tak si muzou neco do vztahu prinest a spousta veci se muze projevit po letech. Ja teda nechapu, ze mu po deseti letech odborne nelecenych kondylomat, nezustal z penisu jen rozkvetly pahyl..preji ti, at to dopadne dobre..ja bych se teda kvuli tomu nerozvadela, jestli nemate jine problemy, jestli ty bradavice uz fakt ma, co jste se poznali, tak aspon vis, ze to neprinesl z nevery..navic teda doufam, ze on uz ted za odbornikem pujde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat