Zpožděná MS po Postinoru

Anonymní
6.4.21 11:51

Zpožděná MS po Postinoru

Ahoj,
5. den cyklu se nam s přítelem stala nehoda (praskl kondom), jeste jsem mírně spinila z doznivajici menstruace, ale vzala jsem si do 2 hodin pilulku Postinor2. Dnes je 35. Den cyklu a menstruace nikde. Pro jistotu jsem si delala i tehotensky test a byl negativni. Stalo se vam to nekomu?? Nikdy jsem tak velké zpozdeni nemela, tak trochu stresuju😄Popr. Mam jeste pockat nebo si zavolat na gyndu a domluvit se na vyvolávací injekci?
Předem dekuji za vsechny odpovědi🌸

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22858
6.4.21 12:14

Postinor je hormonální „bomba“ a je normální, že rozhodí cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
6.4.21 12:32

Postinor je pěkný hormonální koktejl. Divný by spis bylo, kdyby cyklus nijak neovlivnil. Ale určitě o tom něco bude v příbalovým letáku, mrkla bych se tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11665
6.4.21 12:36

Nestalo, ale je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 12:42
@Midaku píše:
Postinor je pěkný hormonální koktejl. Divný by spis bylo, kdyby cyklus nijak neovlivnil. Ale určitě o tom něco bude v příbalovým letáku, mrkla bych se tam.

V příbalovém letáku právě psali, že pokud se opozdí více než od 5 dní, měla bych kontaktovat lékaře. Tak přemýšlím jestli ještě počkat, když je to dnes 7. den třeba alespoň ještě 3 dny nebo se na něj obrátit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
6.4.21 12:51

Při končící menstruaci je otěhotnění nepravděpodobné, i kdyby sis nevzala Postinor. Když počkáš ještě tři dny, možnost miniinterrupce nepromeškáš a možná, že menstruaci do té doby dostaneš. Pokud si potom ještě jednou uděláš test, budeš mít spolehlivější výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
6.4.21 13:10

@Pivoňka160 no tak kontaktuj toho lékaře. Za zavolání nic nedáš a on ti řekne, co a jak. Budeš mít aspoň klid. Z mého laického pohledu je po takové hormonální pecce zpoždění úplně normální a očekávané. Ale pokud se kvůli tomu nervujes, určitě lekari zavolej. Bud to uklidní nebo te bude chtít vidět. Tak jako tak, získáš odborný pohled a budeš v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat