Reklama

Hra pro 6 leté děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aspera
Generální žvanilka 20551 příspěvků 1 inzerát 07.11.10 18:02
Hra pro 6 leté děti

Ráda bych se zeptala maminek takto starých dětí co by poradily za hru k vánocům. Hra by byla pro dvě 6 leté děti - holka, kluk a jejich 8 letou sestru.
Už hrají Sázky a dostihy, člověče a podobně už mají taky zmáknuté. Děti jsou na svůj věk velice šikovné.
Moc děkuju za odpověď.

Reklama

Reakce:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.10 18:09

Carcasone :-) budovatelská strategická hra mého 6-7 letého bratra velice bavila dají se k ní dokupovat rozšíření a je to uper i pro dospělé :-) http://www.spolecenske-hry.cz/view.php?…

U nás hra vede už přes 5 let :-)

Aspera
Generální žvanilka 20551 příspěvků 1 inzerát 07.11.10 18:25

Míšo, u nás taky, ale ta mě přijde pro ně ještě složitá, ale kdo ví, třeba by je taky chytla. Počkám si ještě na další návrhy.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 07.11.10 18:35

Carcassonne (hraje ho i pětiletá Pepina), Osadníky z Katanu junior - naše v současnosti oblíbená hra, holky hrají i dospělou verzi, ale musíme je dost hlídat.
Máme i děti z Carcassonne, ale to je spíš pro menší.

Z dětských u nás teď frčí malinké pexeso, jen 24 dílků, ale tvrdých, koupili jsme Disney princezny v Tescu za pár korun - je to rychlovka, holky mají své oblíbenkyně, hraje už i tříletá Eluška.

No a klasické prší :)

Fifik
Ukecaná baba ;) 1961 příspěvků 07.11.10 19:47

Tomíka poslední dobou chytl Kris kros. Krom toho je sportovní fanda, takže si k svátku sám v Pompu vybral stolní hru Atletický sedmiboj. K vánocům jsem mu koupila Lego - Magikus, jsem zvědavá, jaký bude mít úspěch.

Anik
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 07.11.10 19:52

ahojki, od 4,5 let hrajeme Kris kros- tu verzi pro děti, které ještě neumí číst, a teď se holce /5,5/ chystám koupit Monopoly junior, viděla jsem doporučení od 5 let. ale nechám si poradit případně i další. A.

PetraJ
Kelišová 6711 příspěvků 07.11.10 20:07

Já jsem objednala holce (5) k vánocům hru Hádej kdo, extra. Možná dostane ještě ty Dostihy a sázky junior, ale to si musím ještě rozmyslet, protože pak bych nedělala nic jinýho, než hrála nějaký společenský hry. :lol:
Mladší, tříletá dostane padající opičky.

Jo a ta pětiletá teď dostala k narozkám Kloboučku hop a blechy. Ale to jsou takový fofr hry.

poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 07.11.10 20:16

Mě napadli taky osadníci a hodně legrace jde zažít i u Twistru
 http://www.easytoys.cz/…p-12628.html

• náhodně jsem vybrala na ukázku :lol:

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 07.11.10 21:42

Padající opičky. :palec:
Je to sranda,baví to i nás.

http://www.zbozi.cz/?…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >