Hračky pro děti od 10 let

80
14.3.16 10:48

hračky pro děti od 10 let

Ahoj. Syn oslaví 10. narozeniny. Poprvé fakt nevím, co mu koupit. S autíčky, bagry a traktory si pochopitelně už moc nehraje :-) Mám pocit, že dneska dokáže děti pořádně vtáhnout jen hra na tabletu. Moc bych si přála vymyslet něco, s čím by si po sfouknutí svíček pěkně pohrál. Nějakou deskovou hru, vzdělávací karty, knížku (miluje Poseroutku, ale to už je také na jedno brdo). Díky za tipy. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
14.3.16 10:59

Ty jo, to bude oříšek, nějak mám už od vánoc a od devítiletých narozenin, že prostě jsou v blbém věku. V podstatě na takové ty dary( já mám holku) jako oblečení a parádění jsou ještě malí. to jako není bomba dárek a hračky jsou všechny pro malé děti, nejsou hračky prostě pro děti jejich věku. Tip ti asi nedám, jen jsem si zanadávala :mrgreen:

I když chrono bomb hra, není desková, ale mým dětem se líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
14.3.16 11:06
@terinka4444 píše:
Ty jo, to bude oříšek, nějak mám už od vánoc a od devítiletých narozenin, že prostě jsou v blbém věku. V podstatě na takové ty dary( já mám holku) jako oblečení a parádění jsou ještě malí. to jako není bomba dárek a hračky jsou všechny pro malé děti, nejsou hračky prostě pro děti jejich věku. Tip ti asi nedám, jen jsem si zanadávala :mrgreen:I když chrono bomb hra, není desková, ale mým dětem se líbí.

Já už taky nevím, co mám dceři kupovat. Letos to asi bude obal na mobil, silikonový tkaničky do bot. Lucka teda pěknýma hadříkama nikdy nepohrdne. Což mi připomíná, že by si přála prošívanou vestičku. Manžel ještě yvažoval nějakou jednoduchou levnou čtečku e-knih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3876
14.3.16 11:15

Davali jsme neteri tuhle hru a bavila ji moc
https://www.agatinsvet.cz/duch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
14.3.16 11:28

Stavebnice Merkur, dron na dálkové ovládání, nějaká smart hra (laser maze, gravity maze - tyhle jsou oblíbené u našich kluků), nebo něco na sport (koloběžka, kolečkové brusle, longboard,…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15445
14.3.16 14:12

Složitější stavebnice typu Lego Technic, Meccano. Radost měl kluk i z povlečení na postel, které si sám vybral z nabídky tady:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
14.3.16 14:33

Můj desetiletý syn si potrpí na lepší oblečení. Dostal podzimní bundu a kalhoty, co si vybral. Jinak už si nehrajeme na překvapení a s dětmi se domlouvám, co by chtěly (děti jsou dvojčata).
Uspěla jsem u něj s 3D puzzle, má Titanic a dvě letadlové lodě. Ty byly jako překvapení.

• Nahlásit
  • Citovat
14.3.16 17:54

My jsme 9 letému klukovi koupili Double a Tučňáky na ledu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5849
15.3.16 10:40

Mám 10 letou dceru a jakékoliv hračky už nechce od svých 9 let. Na nějaké tajnosti nehrajeme, vždy se jí zeptám, co si přeje k narozeninám nebo k Vánocům. Oblečením rozhodně nepohrdne, ale vždy má nějaké přání, které souvisí s jejím koníčkem nebo i jinými zájmy (závodně tancuje). K 10. narozeninám dostala loni nový mobil (ten starý jí odešel a měla dočasně takový starý pomalý krám) a také si přála inlinové brusle (já jezdím na inlinech a ona si přála jezdit se mnou). Předloni k Vánocům zase chtěla velká sluchátka, protože poslouchá hodně hudbu atd. Loni k Vánocům bylo jejím velkým přáním černé šaty s dlouhým rukávem ;) Letos k 11. narozeninám si přeje sluchátka do uší (aby mohla poslouchat hudbu, když má třeba čas mezi tréninky a velká nechce sebou tahat), obal na mobil a dostane novou přilbu na brusle. Pro kluka by byl dobrý třeba dron nebo nějaký jiný RC model - hodně záleží na tom, jaké má zájmy, co ho baví :nevim: A úplně nejlepší je, se ho na jeho přání na rovinu zeptat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama