Hračky pro dítě 5 - 6 let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivetka25
Kecalka 144 příspěvků 22.05.19 18:49
Hračky pro dítě 5 - 6 let

Dobrý podvečer maminky, mohu se zeptat s čím si hrají vaše 5-6 leté ratolesti? Dceru zaujala všelijaká ta malá LPS zvířátka. Mně teda přijde, že už to téměř neprodávají, spíše starší po bazárcích. Moc nemám přehled, co teď „letí“. Děkuji za nějaké tipy :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineEliskaxox
Závislačka 3692 příspěvků 22.05.19 18:53

Já mám teda kluka a u nás jedině lego a Hot wheels, myslím že je na tom láká vymýšlení příběhu a vymýšlení různých kamarádství. Co třeba lego friends nebo i teda sehnat ty LPS zvířátka.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 22.05.19 18:58

Téměř 5letou dceru teď baví „hrací 3D koberec - zámek“, má k němu různé figurky princezen, doktorka Plyšáková a spol, Tlapková patrola, prasátka Peppa s rodinou.
Dále Duplo a barbíny s příslušenstvím.
Od mala milovala deskové hry, ty teď leží ladem a nedonutím ji si je zahrát.
Plus ráda se mnou vyplňuje pracovní sešity pro předškoláky.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 22.05.19 19:09

Tak třikrát denně pexeso, dvakrát kloboučku hop a minimálně jednou člověče nezlob se :D a jinak lego, kouzelná tužka

Uživatel je onlineEliskaxox
Závislačka 3692 příspěvků 22.05.19 19:14

@Kaileee u nás teď frčí monopoly junior a to dítě mě fakt drti. Hru pochopil během dvou her a od té doby nás regulérně poráží. Doporučuju je skvělá

smutná máma
Kelišová 5334 příspěvků 60 inzerátů 22.05.19 19:15

Logico primo, duplo, plyšáci a sem tam panenky

Uživatel je onlinepeta81
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 22.05.19 19:17

Syn si nejradsi hraje s mladsim brachou :lol: vyradi se s legem, mame spoustu postavicek dinosauru, zviratek, superhrdinu, stejne tak ruzne gumove a plastove figurky vseho mozneho. pak puzzle, omalovanky, knizky. s moji asistenci pak pexeso, cerny petr, ubongo, dobble. a frci ted u nas ruzne slizy :mrgreen:

bartoel1
Kecalka 159 příspěvků 22.05.19 19:52

Jako LPS jsou teď taková ta malá vajíčka, která zahřeješ a jsou v nich malé figurky. Hatchimals nebo tak nějak.

milwinka
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 22.05.19 20:09

Syn 5,5 ma rad Duplo, drevene kostky, stavebnici Magformers, plastelinu, pastelky, tempery, nuzky, lepidlo - denne neco tvori, venku denne kridy.

Adrasteia
Závislačka 3084 příspěvků 22.05.19 20:15

Lego city, stavebnice Magformers, úkoly pro předškoláky, garáž Hot wheels,…

Aliik
Echt Kelišová 8471 příspěvků 22.05.19 20:16

Mám 6,5 letou předškolačku a nejvíc teď frčí: hatchimals (taková ta líhnoucí vajíčka), L. O.L. panenky (přijdou mi předražené, ale dcery mají celkem 4 a docela si s nimi hrají), Filly koníčci (něco jako Petshopáci, jen plyšoví) a nově teď slizy. Jako poslední věc si šetřila na Poopsie sliz v hovínkovém přívěšku :mrgreen:
Jinak si bejvíc hraje s Legem, Sylvanian family - mají domeček, školku, obchod, autobus a asi 20 zvířátek - to je hodně oblíbené, Geomagem, kuličkodráhou, jo a top je elektrická stavebnice ;) Jo a teréňák na dálkové ovládání na ven je taky top ;)

Fazulina
Závislačka 4502 příspěvků 22.05.19 21:32

Moje pětiletá miluje takové ty malé panenky Equestria Girls, LOL panenky, různé malé koníky, poníky a taky panenky typu Barbie. A lego friends.

Fazulina
Závislačka 4502 příspěvků 22.05.19 21:34
@Aliik píše:
Mám 6,5 letou předškolačku a nejvíc teď frčí: hatchimals (taková ta líhnoucí vajíčka), L. O.L. panenky (přijdou mi předražené, ale dcery mají celkem 4 a docela si s nimi hrají), Filly koníčci (něco jako Petshopáci, jen plyšoví) a nově teď slizy. Jako poslední věc si šetřila na Poopsie sliz v hovínkovém přívěšku :mrgreen:
Jinak si bejvíc hraje s Legem, Sylvanian family - mají domeček, školku, obchod, autobus a asi 20 zvířátek - to je hodně oblíbené, Geomagem, kuličkodráhou, jo a top je elektrická stavebnice ;) Jo a teréňák na dálkové ovládání na ven je taky top ;)

Jó, tak ten Poopsie sliz chce taky. Na slizy ks zapomněla. Ještě touží po jakési opici se slizem.

Káťa19
Extra třída :D 12586 příspěvků 18 inzerátů 22.05.19 22:26

Tak pozor, sliz je dost skodlivy :(
https://m.facebook.com/story.php?…

@milwinka píše:
Syn 5,5 ma rad Duplo, drevene kostky, stavebnici Magformers, plastelinu, pastelky, tempery, nuzky, lepidlo - denne neco tvori, venku denne kridy.

Souhlas :palec:

Caboverde
Kecalka 439 příspěvků 22.05.19 23:53

Podle mě je to hodně individuální, dle zájmů a dlouhodobějších preferencí. Dcera, necelých šest let, má ráda My little pony, včetně jejich už zmiňované verze z lidského světa Equestria girls. Miluje všechny Disney princezny, počínaje Sněhurkou a konče Vaianou, ale máme načtené knížky a nakoukané pohádky. Duplo už u nás tolik nejede, preferujeme klasické Lego ve věkové kategorii 6 až 12 let, hlavně zámky princezen. Jinak často hrajeme Prší, Spící královny nebo Člověče, nezlob se. Dřív u nás frčela i Kuřecí olympiáda, Padající opičky, Příšerky ze skříně a pexeso.
Sbíráme panenky typu Barbie, máme jich minimálně padesát a ohrané jsou všechny dostatečně. Máme k nim dostatek oblečení, doplňků, nábytek a dřevěný domeček. Často si přehráváne příběhy ze seriálu Na vlásku, dcera si oblíbila Variana. Ještě máme celkem rády Playmobil. Hatchimals dcera nedávno taky dostala, ale dnes mi ho vrátila s tím, že dělá moc rámusu a že kvůli němu nemůže odpočívat, mám se o něj prý starat sama. U něj je napínavé akorát to líhnutí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama