Dětský vodní stůl - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sirikit
Nadpozemská drbna 29946 příspěvků 09.05.19 21:30
Dětský vodní stůl - máte zkušenosti?

Potřebuju poradit.
Napadlo mě koupit dvouapůlleté vnučičce k MDD na zahradu „továrnu na vodotrysky“ z reklamy, ale zaboha ji nikde nemůžu sehnat, na celém internetu nedostupná.:(
Vypátrala jsem tedy alespoň „Little Tikes zábavný vodní stůl s lodičkami“, vygooglete si sami, nechci nikomu dělat reklamu, protože sama fakt nevím, jak záležitost funguje.
Ukázala jsem obrázky vnučce, ta se zaradovala, že bude moct stříkat po tatínkovi z pistolky a já už mám věc v košíku, ale mužská část rodiny tvrdí, že celá sranda musí být trvale napojena na vodu a stříkačky být pod tlakem.
Což mi pro dvouleté děti přijde jako nesmysl.
Prosím Vás, je tu někdo, kdo má s dětským vodním stolem zkušenost?
Fakt jsem nikde nenašla, jestli hadice vespod stolu slouží jenom k napouštění, nebo stůl musí být opravdu nějak pod tlakem.
Předem díky za rady, MDD za dveřmi a nedá se vyloučit, že se letos udělá přece jenom teplo.

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15939 příspěvků 09.05.19 21:45
@sirikit píše:
Potřebuju poradit.
Napadlo mě koupit dvouapůlleté vnučičce k MDD na zahradu „továrnu na vodotrysky“ z reklamy, ale zaboha ji nikde nemůžu sehnat, na celém internetu nedostupná.:(
Vypátrala jsem tedy alespoň „Little Tikes zábavný vodní stůl s lodičkami“, vygooglete si sami, nechci nikomu dělat reklamu, protože sama fakt nevím, jak záležitost funguje.
Ukázala jsem obrázky vnučce, ta se zaradovala, že bude moct stříkat po tatínkovi z pistolky a já už mám věc v košíku, ale mužská část rodiny tvrdí, že celá sranda musí být trvale napojena na vodu a stříkačky být pod tlakem.
Fakt jsem nikde nenašla, jestli hadice vespod stolu slouží jenom k napouštění, nebo stůl musí být opravdu nějak pod tlakem.
Předem díky za rady, MDD za dveřmi a nedá se vyloučit, že se letos udělá přece jenom teplo.

Je to ona. Od Little tikes. Kluk po ní touží, ale nedostane ji. Podle mě leješ horem vodu a stříká to díky gravitaci.

Uživatel je onlineNiky2
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 37 inzerátů 09.05.19 21:48

Ja jsem tedy tu „tovarnu na vodotrysky“ nasla dostupnou, ale netroufam si doporucit e-shop, ktery neznam.

Ennny
Závislačka 3611 příspěvků 09.05.19 21:50

Podle mě to nemusí být pod tlakem, to by snad ani nebylo vhodné od 2 let…ale jinak to vypadá noc hezky, ale já už na to mám velké děti :(

Russet
Neúnavná pisatelka 15939 příspěvků 09.05.19 21:52
@sirikit píše:
Potřebuju poradit.
Předem díky za rady, MDD za dveřmi a nedá se vyloučit, že se letos udělá přece jenom teplo.

Zadej youtube tovarna na vodotrysky little tikes a uvidíš. Nahoře kluk nalije vodu a holka dole stlačuje pumpičku. Tím to rozpohybují…

Russet
Neúnavná pisatelka 15939 příspěvků 09.05.19 21:53
@Niky2 píše:
Ja jsem tedy tu „tovarnu na vodotrysky“ nasla dostupnou, ale netroufam si doporucit e-shop, ktery neznam.

Na Mallu to mají. Nedávno jsem to hledala. Je to na CTD v reklamě a kluk po tom prahne.

sirikit
Nadpozemská drbna 29946 příspěvků 09.05.19 22:01

Na mallu to právě už nemají, teď jsem tam pátrala. :zed: :zed:
To youtube je super nápad, díky, kouknu na to.
Dítku se to na obrázkách strašně líbilo. :pankac: :pankac:
Už to konzultuju s ní, protože dcera se, když vymyslím něco takto geniálního, podlamuje, že kýč a kdesi cosi - a děcko je pak celé nadšené. Říkám si, že u tohohle by se mohla slušně vyblbnout. :dance: :dance:

sirikit
Nadpozemská drbna 29946 příspěvků 09.05.19 22:18

Tak jsem na to na tom youtubku koukla a vypadá to super.
Hoďte mi někdo klidně do SZ odkaz na e-shop, ve kterém je to k sehnání, já to fakt nikde nenašla. :zed: :zed: :pocitac:
Jak je to napojovací a montovací, tak by si s tím vyhrál i zeťák. :mrgreen:
Což je prý dobrá zpráva i pro dceru. 8) ;)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 09.05.19 22:43

Kouknete na Aquaplay, videa jsou na youtube. Koupili jsme loni a melo to uspech. Lodicky, panacci, precerpavani vody, jerab, mlynek…

sirikit
Nadpozemská drbna 29946 příspěvků 09.05.19 22:56
@dana.dv píše:
Kouknete na Aquaplay, videa jsou na youtube. Koupili jsme loni a melo to uspech. Lodicky, panacci, precerpavani vody, jerab, mlynek…

Děkuju, určitě mrknu. :hug:

Váš příspěvek
Reklama