Kvalitní dřevěná dětská kuchyňka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 20:52
Kvalitní dřevěná dětská kuchyňka

Ahojte holky, chci dceři (2roky) koupit dřevěnou kuchyňku (která se po pár hraní nezničí) a byla bych moc ráda, kdyby jste mi dali na nějakou tip. Moc se mi líbí kuchyňka značky Little Dutch, ale příjde mi být malinká a bojím se, že by si s ní dcera moc nevyhrála, tak pokud s ní máte zkušenost, tak mi dejte vědět. Děkuji ;)

Reakce:
alisekR
Kelišová 5730 příspěvků 02.05.19 20:59

Proč anonym? :roll: :roll: Tady už to fakt není normální. My máme z IKEA. Nezničitelný držák.

sirikit
Nadpozemská drbna 29947 příspěvků 02.05.19 21:02
@alisekR píše:
Proč anonym? :roll: :roll: Tady už to fakt není normální. My máme z IKEA. Nezničitelný držák.

Na nesmyslnej anonym vůbec nereaguju. Dělej to taky tak. :kytka:
Až založí anonymně o něčem tak intimním, jako je dětská kuchyňka, bezvýsledně šestou diskuzi, třeba se odváže a sedmou založí pod svým vlastním (anonymním) nickem. 8)

ElucaK
Kecalka 335 příspěvků 02.05.19 21:04

My máme z Lidlu a zatím zažívá dennodenní zápřah po jeden rok a není to na ní poznat. Dcera má 2,5 roku 95cm a je jí akorát. Pak se dají přidat ještě plastové nožičky na zvýšení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:17

@sirikit a k čemu by vám byl můj nick? 8o adresu bydliště a telefon byste nechtěla? :mavam: holky, slušně jsem se zeptala, tak nebuďte tak agresivní hned :-) zkuste být milé a nevyvolávat hned bezduvodné konflikty za každou cenu… člověk aby se tu bál na něco zeptat :D a už vám na nic co se kuchyňky nebude týkat neodepíšu, ha a máte to :P :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.19 21:19

@ElucaK ta vypadá suprově, díky za tip :palec:

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 02.05.19 21:35

Ikea je suprovni.

boltova
Kecalka 208 příspěvků 1 inzerát 02.05.19 21:47

A ted otazka…jak moc odolna je drevena, pokud ji budu chtit mit pred leto na terase? Plastovou omyju hadici a neublizim ji… :nevim:

Shari81
Kelišová 6119 příspěvků 02.05.19 22:50

Od vánoc máme kuchyňku dřevěnou z Lidlu a už nikdy víc. Syn 22m urval 2 dvířka i věšáčky. Nijak s tím nelomcoval, jen otevřel dvířka trochu víc a vylomilo se to. S kvalitní dřevěnou kuchyňkou to nemá nic společného, je to z nějakého slabého „papundeklu“

alisekR
Kelišová 5730 příspěvků 03.05.19 05:29
@sirikit píše:
Na nesmyslnej anonym vůbec nereaguju. Dělej to taky tak. :kytka:
Až založí anonymně o něčem tak intimním, jako je dětská kuchyňka, bezvýsledně šestou diskuzi, třeba se odváže a sedmou založí pod svým vlastním (anonymním) nickem. 8)
:potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale je to masakr, ty lidi jsou fakt jak pitomci. Vedle je diskuze, jak polykat při orálu :oops:, to se nikdo nestydí a rádi tam x lidí bez anonymu. A tady se někomu studem zapalujou uši, páč jde koupit hračku dítěti. :zed: Lidstvo se řítí do záhuby, dobře mu tak.
alisekR
Kelišová 5730 příspěvků 03.05.19 05:35
@Anonymní píše:
@sirikit a k čemu by vám byl můj nick? 8o adresu bydliště a telefon byste nechtěla? :mavam: holky, slušně jsem se zeptala, tak nebuďte tak agresivní hned :-) zkuste být milé a nevyvolávat hned bezduvodné konflikty za každou cenu… člověk aby se tu bál na něco zeptat :D a už vám na nic co se kuchyňky nebude týkat neodepíšu, ha a máte to :P :srdce:

Nemusíš. Porušuješ pravidla. Přečti si, kdy je možné použít anonym. Díky takovým jako jsi ty, se tu už dlouho řeší, že se anonymní zakládání a přispívají zruší, či velmi omezí. anonymně založena diskuze na takové téma, smrdí reklamou. ;) Založit anonymně a pak si odpovídat pod Nickem sám sobě a házet odkazy na eshopu a výrobky. To jen abychom si ujasnili, jak si naivně myslíš, že si nam to natřela. ;)

sirikit
Nadpozemská drbna 29947 příspěvků 03.05.19 06:44
@alisekR píše:
Nemusíš. Porušuješ pravidla. Přečti si, kdy je možné použít anonym. Díky takovým jako jsi ty, se tu už dlouho řeší, že se anonymní zakládání a přispívají zruší, či velmi omezí. anonymně založena diskuze na takové téma, smrdí reklamou. ;) Založit anonymně a pak si odpovídat pod Nickem sám sobě a házet odkazy na eshopu a výrobky. To jen abychom si ujasnili, jak si naivně myslíš, že si nam to natřela. ;)
:palec: :pankac: :pankac:
Káťa19
Extra třída :D 12053 příspěvků 18 inzerátů 04.05.19 08:30

Kuchyňka z Lidlu vypadá dost dobře za tu cenu :palec:
My máme od Aga4kids a jsme spokojení ;)

Mrkněte také do bazárku na kuchyňky .

Váš příspěvek
Reklama