Hraní dvouletého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 19:57
Hraní dvouletého

Ahojte holky. Potřebovala bych poradit, nebo spíše uklidnit :D máme dvouletého raubíře. Všude ho je plno a u ničeho moc nevzdrží. Jde mi o jeho způsob hry… on si totiž skoro vůbec sám nehraje. Hraje si buď jen se mnou, ja musím jezdit autama a on jezdi taky, musím stavět a on mi podáva kostky, když krmím zvířatka děla to také. Ale nema svoji fantazii. Neumi si vůbec hrát sám… pošlu ho kreslit tak nakresli dve čáry a konec. Poslu ho nakrmit zvířatka tak to uděla a po minute se vráti za mnou. Prostě nic si nevymyslí sám :nevim:

Reakce:
Fíková
Kelišová 5664 příspěvků 29.01.19 20:00

To je normální, takhle malé děti si ještě neumí hrát samy, zlepší se to po 3. roce.

tininas
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 29.01.19 20:01
@Anonymní píše:
Ahojte holky. Potřebovala bych poradit, nebo spíše uklidnit :D máme dvouletého raubíře. Všude ho je plno a u ničeho moc nevzdrží. Jde mi o jeho způsob hry… on si totiž skoro vůbec sám nehraje. Hraje si buď jen se mnou, ja musím jezdit autama a on jezdi taky, musím stavět a on mi podáva kostky, když krmím zvířatka děla to také. Ale nema svoji fantazii. Neumi si vůbec hrát sám… pošlu ho kreslit tak nakresli dve čáry a konec. Poslu ho nakrmit zvířatka tak to uděla a po minute se vráti za mnou. Prostě nic si nevymyslí sám :nevim:

Ahoj.

Normální dvouletý kluk, který chce být s mámou. :)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7820 příspěvků 29.01.19 20:03

Náš si teda sám „hrál“ moji asistenci nechtěl nikdy, když už tak vyžadoval pozornost u chlapa :D ale ta hra byla spíš ve stylu co nejvíc věcí vytahat a pak se vším třískat :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 29.01.19 20:19

Moje mala si dokaze hrat sama, coz ale neznamena, ze si nezada stale pozornost.

Dokaze si listovat v tichosti i treba 15min v knizecce, ale pak za mnou prijde a vyzaduje, abych ji furt neco rikala, vysvetlovala a pod. S kostkami si taky vyhraje sama.

Kreslit neumi nic nez klikyhaky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 20:21

No a to muj neumi vubec. Vubec si dam nehraje tak nevim zda je to normalni :(

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 29.01.19 20:49

Mému staršímu dítěti je 7 a nikdy si sam nehrál a.doted nehraje. Prostě ho to nebaví, nemá na klasické hraní buňky. Venku se zábavu dokonale, když mu doma dám.tavnou pistoli, tak vymýšlí takové věci, že zasnu.
Ale jinak si nehraje.

Lenka_Hal
Kelišová 7014 příspěvků 29.01.19 21:43
@warita píše:
Moje mala si dokaze hrat sama, coz ale neznamena, ze si nezada stale pozornost.

Dokaze si listovat v tichosti i treba 15min v knizecce, ale pak za mnou prijde a vyzaduje, abych ji furt neco rikala, vysvetlovala a pod. S kostkami si taky vyhraje sama.

Kreslit neumi nic nez klikyhaky.

U nas uz i sisate kolecko..... :pankac: :lol:
Hele, normalni dvouletak. U nas je to taky max 15-20min a to dcera klidas. Chce se na vsem podilet s tebou. Ted je nejlepsi cas nechat ho pomahat . Pujde to pomalu, ale vezme si z toho, ze se ma taky podilet…

peta81
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 29.01.19 21:48

normalka. mam dve deti a obe byly jako ocasky porad za mnou, samy si nehraly. az tak okolo tretiho roku. ale nastesti jsou jen dva roky od sebe, ted uz se docela zabavi a hrajou si dost casto spolu, jsou to partaci. takze rada zni, porid diteti co nejdrive sourozence :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 07:09

Co ja bych dala aspon za tech 10-15 min:) ono to nejsou ani 3 minuty… ale budu doufat ze se to zlepsi :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >