Hrazdičky

2682
19.10.06 11:34

Hrazdičky

Chtěla bych našemu klukovi koupit hrazdičku na hraní, ale nedokážu si sama vybrat. Mám zvlášť hrací deku a k ní bych chtěla nějakou samostatnou hrazdičku. Docela se mi líbí od Chicca- delux. Je sice dost drahá, ale zase mi připadá, že vydrží jako hračka déle než ostatní. Mohl by mi někdo poradit, co by měla hrazdička mít, aby nebyla jen na „jedno použití“? Děkuji předem! E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

250
19.10.06 12:04

My máme od fischer price a ještě i teď mají některé kousky z ní velký úspěch :lol: Dokonce i část nohy se dá skvěle používat jako „šekera“, která je za dva zlatý … :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
19.10.06 12:36

ahojky,
každá hrazdička se za pár měsíců přežije, ale hračky, které na ní visí, ty zůstávají v oblibě déle :D Navíc mi přijde, že základem úspěchu je měnit právě ty visící hračky - proto bych kromě jiného vybírala i podle možnosti uchycení. Myslím, že to ale nebude problém snad u žádné, kterou znám.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
750
19.10.06 13:13

Jednoznačně hlasuji pro CHICCO DELUXE. My jsme jí dostali po narození malého a je to jeho nejoblíbenější zábava. Využije se fakt dlouho, protože se dá přestavět na nižší stoleček, když mimi sedí a vyšší, když už stojí. při každém rozhoupání hračky začne hrát melodie. No prostě je super.

Ivule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2682
19.10.06 23:56

Tak děkuji za názory, zatím mám dva favority- Chicco deluxe a Veselého slona od Fisher price. E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
12.11.06 17:44

Já jsem pro dřevěné hračky, je z mimibazaru a stála do 500,– Kč. A i ve skutečnosti je moc hezká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
23.10.13 11:34

Pěkný den, chtěla bych koupit tuto hrazdičku http://pro-nejmensi.heureka.cz/…-deluxe-3v1/ na vánoce, pro miminko, které v té době bude mít 3 měsíce. Není zrovna nejlevnější a tak se chci zeptat, jestli ji někdo nemáte doma a jak jste s ní spokojeni, nebudou to vyhozené peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
23.10.13 11:40

Ahoj, podle mě to jsou vyhozené peníze. Ty joo, to je tak drahé? Trochu plastu za více než tisíc korun… Mimino toto fakt nepotřebuje - podle mého názoru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.13 11:43

@ela88

Máme jí, malý si s ní začal hrát až v 9 měsících. Dřív ho nějak nebrala, ale teď nám vyhrává jak Dj. Stojí o ní opřený a mačká a mačká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
23.10.13 12:06

@ela88 přijdfe mi zybtečně drahá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
23.10.13 15:57

No asi ještě mrknu do bazárků, třeba to půjde sehnat levněji, díky za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
23.10.13 21:03

@ela88 no jasně, tam narazíš na pěkné…
Teď jsem kupovala pro druhého syna. I s poštovným mě vyšla na 175,– Kč a přítel nevěřil, že je použitá - prosdtě TOP stav… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama