Hřiště na cestě do Chorvatska

3894
28.6.21 11:41

Hřiště na cestě do Chorvatska

Ahoj, máte prosím někdo tipy, kde si naplánovat zastávky s dětmi cestou z Chorvatska. Třeba nějaké odpočívadlo/restaurace s hřištěm apod. Jde jen o cestu zpět (tam jedeme na noc) a pojedeme z Istrie přes Lublaň - Vídeň - Brno. Snažila jsem se googlit a našla jsem tip na jednu restauraci s dětským hřištěm po cestě v Rakousku, ale podle všeho je teď zavřená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22686
28.6.21 11:45

Koukala bych po mekaci :D ty maji většinou u sebe hřiště, akorát těžko říct jak aktuálně, nastuduj omezení konkrétních zemi, můžou mít hřiště i restaurace uzavřené :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
28.6.21 11:45

Mám pocit ze v Mariboru je MCdonald hned po cestě, jen sjedete z dálnice kilometr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
28.6.21 12:12

U dálnic je skoro u každýho odpočívadla/benzínky hřiště, aspoň mi to tak přislo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24474
28.6.21 12:30
@Kriss Tina píše:
Koukala bych po mekaci :D ty maji většinou u sebe hřiště, akorát těžko říct jak aktuálně, nastuduj omezení konkrétních zemi, můžou mít hřiště i restaurace uzavřené :nevim:

no přesně, obávala bych se toho, že hřiště budou v dnešní době uzavřená, restaurace snad už jedou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
4.7.21 09:49
@stinga píše:
no přesně, obávala bych se toho, že hřiště budou v dnešní době uzavřená, restaurace snad už jedou

Hřiště jsem viděla otevřená, ale musí si děti postříkat ruce desinfekcí. No neviděla jsem, že by to nějaké dítě dělalo a nebo že by to někdo kontroloval. Je to tam jen kdyby náhodou přišla kontrola asi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24474
4.7.21 12:17
@Rachel_cz píše:
Hřiště jsem viděla otevřená, ale musí si děti postříkat ruce desinfekcí. No neviděla jsem, že by to nějaké dítě dělalo a nebo že by to někdo kontroloval. Je to tam jen kdyby náhodou přišla kontrola asi :lol:

tak to je dobré, my jsme jeli v noci, takže jsme hřiště nepotřebovali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat