Reklama

Hrneček Babylove

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hurvínek
Kecalka 226 příspěvků 04.11.09 12:27
Hrneček Babylove

Ahoj holky. Prosím poraďte. Od půl roka používám pro své dítě hrneček Babylove od 6.měsíců.Ale teď se nám rozbil ( začal téct a hlavně si malej hraje s tou silikonovou hubičkou a vylejvámi z toho čaj.). Tak jsem zakoupila od Nuku hrnek z tvrdou hubičkou a on mi z toho vůbec nechce pít. Podotýkám, že z hrnku od Aventu nechtěl pít od začátku. Co mám dělat? Mám zas koupit ten co jsme měli, i když je to hrnek od 6. měsíců a nám už bylo měsíců 13? Nebo mám zkusit něco jiného? Díky za tipy.

Reklama

Reakce:

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 04.11.09 13:23

Hurvínku, máme stejně starý děti :wink:
Taky jsme ho měli a dělal to samé, drapl za tu hubičku a obsah vylil…Tak jsme se vrátili k Aventu, ale on z něj pít uměl.
Já už bych další hrnek asi nekupovala a spíš bych ho učila třeba na taková ta pítka s membránou co jsou na PETkách. Sama jsem to na malém zkoušela a pochopil celkem rychle, takže až doslouží Avent, přejdem na tuto levnější a dostupnější variantu :-)

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 04.11.09 13:49

ahojky,

já bych nový hrnek babylove nekupovala. bude ti z toho ten čaj zas cmrdnat, což hlavně v zimě jen opruz. mě to starší cácorka dělala taky,ale to jí bylo asi 8M:) zkus mu dát zas ten Avent, třeba to z něj teď půjde. nebo jak píše Martasaja nějaké ty pítka s membránou z Rajce a pod. mě se starší na ten Nuk magic cup naučila až po roce, dostávala do něj mlíko, jde totiž dobře čistit:)

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 04.11.09 13:49

Hrneček Babylove máme taky, a to už je malé 20 měsíců. Neboj, „staří“ na něj nejste. Jestli si ale nenechá říct, zkusila bych lahev s pítkem s membránou, bývají v tom 0,75 l minerálky. S tím jde taky blbnout, ale třeba chvíli potrvá, než na to přijde. Do jiného typu hrnku už bych neinvestovala.

Janet
Povídálka 38 příspěvků 04.11.09 14:33

Tak mi taky používáme stejný hrneček a to je Vojtínkovi 17.měsíců. Měli jsme stejný problém, rozbitý hrneček, jiný nechtěl (avent, nuk, i s brčkem)tak má pořád stejný a to že občas vyleje celý obsah hrnečku a lebedí si v louži celý nadšený to už neřeším, naštěstí to nedělá často :-)))

LEM
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 04.11.09 15:34

Tak my jsme konečně přešli z flašky s dudlíkem (neměl dudlík tak si to nahrazoval) a z hrnečku s umělou hubičkou taky nechce pít. Tak jsem koupila v DM hrneček který má to pítko takový pogumovaný a ani neteče a ta hubička se dá i zavřít což je dobré na ven. No a z toho pije. Stál 80 korun což oproti Avent není moc.

fyzikarka
Závislačka 2851 příspěvků 04.11.09 16:13

Ahoj,tak my jsme kupovali od Babylove hrníček s brčkem v Lukášových 15měsících a jsem spokojená.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 04.11.09 16:44

Taky jsme měli Babylove s brčkem a pak postupně přešli na uzávěry od vody Rajec. Dneska už tento uzávěr s membránou má lahví víc, tak není problém je sehnat. Je to levnější a není problém vyměnit za nový, když je potřeba (u nás dost často :lol: )

pavlisk
Stálice 80 příspěvků 24.11.11 13:34
hrneček s brčkem babylove

kdo máte hrneček s brčkem Babylove, dneska jsem ho koupila nový, to víčko se zavírá přes zalomené brčko nebo se nějak zastrkuje, nechci ho hned zlikvidovat :-)

Hořec
Závislačka 4961 příspěvků 24.11.11 13:37

Sice nemám přímo Babylove, ale řekla bych, že jsou tyto hrnečky na stejném principu. Zavírají se přes brčko.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >