Hrneček z DM?

207
5.6.08 10:55

Hrneček z DM?

Prosím, nemáte někdo zkušenost s „kouzelným“ hrnečkem od DM? Mám doma hrnky od Aventu (měkkou i tvrdou hubičku), ale malý (15měs.) z toho vůbec nechce pít, takže jsme pořád na dudlíku. Je pravda, že když jsem sama zkoušela z Avent magic cup pít, tak to jde docela ztuha… Viděla jsem, že v DM prodávají nějaký, který by měl být taky „kouzelný“ s pístem - netekoucí. Prodávají k tomu i náhradní „kouzelný“ vršek / víčko. A prý by to¨nemělo téct ani tehdy, když tam ten píst není. Oproti tomu Avent samozřejmě teče, když se píst z pítka sundá. Nemáte s tím někdo zkušenost nebo neřešili jste někdo podobný problém? Už bych docela ráda, aby malý pil z něčeho jiného než z flašky. Navíc z ní pití s oblibou vylejvá.Zkoušela jsem i lahvičku od Jupíka a sundat z Magic cup od Aventu píst, ale to zase teče dost a on to nepolyká, ale vypouští všechno z pusy. Taky nevím, jak fungují ty hrnky s brčkem… Nechce se mi nakoupit několik hrnků - jsou docela drahý - už teď mám doma sbírku za několik set korun:-((( Děkuju za zkušenosti!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.6.08 11:08

Nevím, co máš přesně na mysli. Jestli chceš nekapací, tak se z něj vždycky bude pít hůř. A když vyndáš záklopku, tak to zase poteče. Já nechtěla žádný hrnek, který by měl ventitř něco, co by se nedalo umývat. Tak jsme v DM koupili lahev s měkkým latexovým pítkem babylove a pak lahev s měkkým průhledným pítkem Nuk. Dítě to pochopilo rychle. Sice to po otočení teče, ale nijak katastrofálně a pije se velmi snadno a ta údržba je úplně jednoduchá,tak lze z toho podat i mléčnou stravu. Akorát z tý drogérie všechny láhve jsou cítit prášky na praní. Trvalo nám asi měsíc, než to vyčichlo. Do té doby bylo všechno pití cítit jako nějakej Persil. Teď už máme Avent. Mně teda připadá, že to z toho Aventu to jde ještě poměrně snadno.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
125
5.6.08 11:49

Ahojky,

mrkni tady https://www.emimino.cz/modules.php?…

Taky jsem to řešila, sice z toho důvodu,že avent tekl všude a pořád :evil: .Ale je fakt, že hrneček z DM je skvělý, a hlavně malá z toho vypije jednou tolik než z Aventu, prostě to z toho teče líp.

Takže holky, DÍKY za radu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
5.6.08 14:25

Ahoj Petan,
mám dva stejně staré kluky jako ty a asi stejně slušnou sbírku hrníčků :lol: . Avent už nikdy, tekly nám všechny. Pak jsme vyzkoušeli ještě spoustu jiných. Z většiny kluci prostě pít nechtěli.

Z DM jsme pak jednou vyzkoušely NUBY, které se tam prodávají pod jejich Babylove. Vypadají nějak takto, ale jsou jinak barevně.
http://www.babywelt.cz/…37129646.jpg /> mají měkkou savičku a kluci z nich pili nádherně a nic neteklo. Do okamžiku než jí rozkousali a pak už to teklo :lol: . Dlouho jsem nemohla sehnat náhradní pítka ( s tím, že se nevyrábí) a tak jsem koupila hrníčky NUK, které byly v akci (v DM 125,–)
http://www.babywelt.cz/…72255064.jpg /> které jsou naprosto skvělé. Hubička už je pevná, ale kluci z toho pijí výborně, nic neteče a nemá to žádný ventil, který by se zanášel nečistotama. Den poté co jsem je koupila mi kamarádka sehnala náhradní pítka do Nuby, ale už jsme zůstali u těch Nuků.

Jo a z hrníčku pijí kluci především mlíko. Čaj pijí z hrníčků s brčkem, které v DM stojí snad necelých 70,– a ty jsou teda taky super.
Zuzka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
5.6.08 14:27

Tak ty NUBY z DM vypadají takto
http://img.mimibazar.cz/…12632835.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.6.08 14:52

Mohu potvrdit ze ty babylove hrnky s mekkou savickou z DM jsou skvele - vuborne se z nich pije a tecou minimalne, ovsem syn je strasne rychle rozkousal a nahradni savicky nejdou koupit samostatne - po te co jsem kupovala sestej hrnek mi dosla trpelivost a presli jsme na nuk - ten mekky od 6ti mesicu - pije se z nej skvele, ovsem pokud se zevnitr neuzavre (na ven dost nehygienicke), tak tece. Ovsem nejde rozkousat :))
petra

• Nahlásit
  • Citovat
1687
5.6.08 16:29
Zuzika píše:
Tak ty NUBY z DM vypadají takto
http://img.mimibazar.cz/…12632835.jpg

Na tom jsme začínali v 6M (čajík, voda) a hned pochopil, jak z toho pít (je to měkké a když to zmáčkne - stiskne, tak voda trošku vyteče, tzn. nemusí to sát).

Ale v 7,5M jsme jeli na dovču a já zapomněla hrníček, tak v lékárně jsem cestou koupila taky od Nuby, ale jiný - má už pevnou savičku, která s emusí sát (zevnitř je píst) a to mu trvalo asi 2 dny, než pochopil. Ale od té doby na něj nedáme dopustit (stál cca 120,– Kč a neteče nám). Ten píst se dá dát na 2 rychlosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
5.6.08 17:08

To je zvláštní já na ten hrnek co je tu fotografie ..z DM žlutý..tuším NUBY normálně savičku kupuju (koupila jsem zatím první)…stojí asi 39,– a mají je taktéž v DM. takže žádné nové hrnky, stačí savičku ;-). Ale kamarádku jsem taky musela upozornit ;-).

a podepisuju hrnky jsou perfektní, na naučení super, netečou…

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3504
5.6.08 20:11

Zdeniku , já ty savičky na Nuby marně sháněla a vůbec nebyli, ale teď bych řekla, že už se dají v pohodě v DM sehnat :wink: a opravdu stojí 39,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2026
5.6.08 20:27

ahojky

no my jsme měli taky od Aventu a měla jsem malý i velký oba pěkně tekly. Tak že je už nechci a jsou pěkně drahý. ted jsem koupila nějakou značku bohužel nevim jakou s brčkem a je super jenom občas, když se zavře a je plnej tak vystříkne :lol:ale malýmu už budou 4 roky ,tak že to řešit nemusim. ale děkuji za info čekam druhý, tak se bude hodit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.6.08 20:54

ten zluty hrnek z DM co je tu na fotkach je primo jejich znacka „babylove“ - je hodne podobny jako nuby - pokud se na nej daji koupit nahradni savicky tak jsem zbytecne koupila 5 hrnku navic a nakonec skoncila u nuk. no nic, clovek se porad uci :))
petra

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.6.08 20:55

a nebo mozna na sobe prece jen napis „nuby“ meli - ted uz nevim, neb jsem je dala detem na pisek a posleze vyhodila........tak nechci nekoho mast.
P.

• Nahlásit
  • Citovat
29.8.12 11:14

Po pozitivních ohlasech jsem koupila netekoucí hrneček Babylove Nuby, ale nám teče. Malá je z toho úplně mokrá.

Uši má na pevno. Když narovnám pítko, aby ho měla uprostřed, tak není dost útáhlý a protýká. Aby netekl, tak má pítko asi 3/4 od ucha, ale pak si ho dcera nemůže přidržovat za obě uši.

Chci se zeptat, je to u všech, nebo je to špatný kus a mám ho zkusit reklamovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28930
29.8.12 11:33

Nám neteče, ale fakt je, že při pití jsem ho prakticky nezkoušela, protože v době, kdy jsem ho synovi nabídla, tak ho naprosto odmítal (stejně jako jiná pítka). Teď jsem koupila v Rossmannu Babydream-je to taky Nuby, ale je větší a nemá uši (to pítko je stejné, jestli teda myslíme pítko 6+), tak vyzkoušej to, díky tomu, že je bez těch uší, tak je vlastně jedno, jak ho utáhneš, nikde nic nepřekáží…a uši asi nejsou nutný pro samostatný pití, i když samozřejmě záleží na to, jak je malá zvyklá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2708
29.8.12 13:59

@JaninkaKelt, náš Nuby je přesně to samé, když se dotáhne, tak je pítko nakřivo a špatně se drží. Stejně ho má prcek na hraní, pít z něj nechtěl, tak maximálně otočit ho a cmrndat pití stlačováním po podlaze. Máme i tento http://www.dm.de/…mbecher.html a přijde mi, že je z něho hodně cítit umělá hmota i po x umytích. Taky ho dostal na hraní, to službu udělal. Ale náš skřítek je už velký a zvládne se napít i ze skleničky, když se mu chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama