láhev s brčkem

Bedhann
18.3.08 17:04

láhev s brčkem

Ahojte maminky!

Prosím o radu. Chtěla bych svojí 9měsíční Terezce koupit láhev s brčkem, protože z cumla pít nechce a s pítkem se sice napije, ale stojí to za … Navíc jí dělá problém se zaklonit při pití. A tak jsem přemýšlela a koukala co by se dalo pořídit.

Můžete mi, prosím, poradit jakou lahvičku s brčkem jste měli a byli jste s ní spokojení? Díky moc!

Bedhann

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3384
18.3.08 17:18

Ahojik je dobra canapol babies a nebo od nuby. Mela jsem obě a jsou obě dobre. Ta canapolka je levnejsi a maji ji v DM drogerii :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12878
18.3.08 17:20

my máme lahvičku od Canpol babies
http://img.mimibazar.cz/…b9297423.jpg

jsem s ním moc spokojená. jediná nevýhoda je horší čištění brčka. ale teď mi kamarádka poradila brčko vyvařit a pak protáhnout vatičkou do uší. taky se dají sehnat náhradní brčka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
18.3.08 18:14

taky používáme s dm a stojí tam asi 60 kč a všude jinad emají ty samé a stojí přes 100kč a jiné značky ale systém úplně stejný a stojí víc než 200kč takže docela nářez.

Akorát opravdu se blbě čistí to brčko ale jinak super.

Nozu a kde se dají sehnat ty náhradní brčka už jsme si říkala že se po tom podívám ale nějak není čas. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
18.3.08 18:40

Ahoj,
tak my mame taky flasku z brckem z dm a je super, Honzik piti z brcka pochopil behem par minut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bedhann
18.3.08 18:44

Holky díky moc, ještě dotaz, ale asi zbytečný… je taky nekapající? Určo je, že?
Bedhann

Jooo a moooc se omlouvám adminům, až teď jsem mrkla níže a koukám, že je tam diskuze o nádobí… asi bylo vhodnější to hodit tam, že? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
9130
18.3.08 18:47

Hrnicek netece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
18.3.08 18:47

Jasně že je nekapající.
Akorát natálka když s tím schválně mrští vší silou o zem tak je tam pár kapek ale jestli máte koberce tak to ani nepoznáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3496
18.3.08 18:51

Ahoj, tak nám teda hrníček kapal. Normálně vždy z toho brčka něco vyteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2704
18.3.08 19:03

Nuby stoprocentně neteče (a to brčko nevypadává, když s tím dítě řízne o zem). Kupovala jsem ho v Mothercare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12878
18.3.08 19:40

natallia, já jsem si to domluvila přímo u nás v jednom obchůdku. zeptala jsem se totiž, jestli náhradní brčka existují a pán se nabídl, že mi je objedná. na netu jsem to pak už ani nehledala.

jo, nám malinko teče - vdycky to, co je zrovna natažené v brčku. ;-) ale pak už ani kapka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
18.3.08 22:20

Já mám již zmíněné Canpol a NUBy - Canpol trochu teče, když se položí a taky, když utahuji vršek a je plný, tak začne trochu téct brčkem. Nuby neteče ani když je vzhůru dnem, ale zase musí prcek vyvinout větší tlak při sání, než když pije z Canpol bez ventilku…používám oba na střídačku, Nuby hlavně na cesty…obě lahvičky vypadají skoro stejně - Canpol má navíc klips.
Teď bych možná spíš pořídila NuBy s nekapajícím brčkem a oušky - aby si dítě lépe drželo hrneček samo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.3.08 22:43
Bedhann píše:
Holky díky moc, ještě dotaz, ale asi zbytečný… je taky nekapající? Určo je, že?
BedhannJooo a moooc se omlouvám adminům, až teď jsem mrkla níže a koukám, že je tam diskuze o nádobí… asi bylo vhodnější to hodit tam, že? :oops:

Diskusi jsem přesunula do nádobí ;)

Taky máme canpolku - je fajn, ale víc používáme aventky. Nekape, jen může vytéct trocha pití z brčka. A to brčko čistím normálně v myčce a dobré…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bedhann
20.3.08 15:01

Holky ještě jednou díky!!
Tak jsem v DM koupila za 69 kaček tu Canpol (ta jejich byla u nás teda dražší… 89), malá z ní začala pít po dvou minutách učení, což jsem ani nečekala, ale na můj vkus poměrně dost teče…nejem to, co je v brčku, ale když s ní zatřepu, tak to lítá kolem, taky když je zavřená… :(
Takže jsem přes net objednala Nuby, tu s těma ouškama, tak uvidím jaký to bude mít úspěch… :wink:

Bedhann

• Nahlásit
  • Citovat
5140
20.3.08 15:18

Ted mě napadlo jestli když ti to tak teče tak jestli máš dobře nasazené to brčko.

Taky mi to stříkalo všude a pak jsme si všimla že takový ten blbinec mám mimo a proto mi to netěsní.

tak to zkus :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama