Nádobí s medvídekm Pú

204
10.3.08 19:55

Nádobí s medvídekm Pú

Kdo NEVIDEL tv NOVINY, koukněte sem: http://www.nova.cz/zpravy/?…
Co dodat? Hajzlové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

253
10.3.08 20:06

Jo, jo, souhlas!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
10.3.08 20:33

Holky ja jsem jiz napsala e-mail distributorovi pro CR at mi daji vedet jak budou vracet penize - sice to neni velka castka, ale jde o princip :! :! :!
Kontakt jsem nasla primo v casopise a je tappa@tappa.cz - kdyby jim chtel jeste nekdo napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TP
2782
10.3.08 20:36

ahoj,

já mám nadobí s medvídkem Pu a je to výrobce Re-Con-Tra Hungary - nevíte ta je OK ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9238
10.3.08 20:48

Ahoj,taky mame doma.Taliřek i misku.Lahev jsem si dneska nechala odložit,protože jsem měla v peněžence malo peněz.
Jsou to zmetci a vraceni peněz by bylo určitě na mistě

Dana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
10.3.08 21:08
verveve píše:
Holky ja jsem jiz napsala e-mail distributorovi pro CR at mi daji vedet jak budou vracet penize - sice to neni velka castka, ale jde o princip :! :! :!
Kontakt jsem nasla primo v casopise a je tappa@tappa.cz - kdyby jim chtel jeste nekdo napsat.

no není velká částka … já už koupila 3 díl časopisu s nádobím, a to už jsou 300,– ani nemrknu …

Jo jo, já si taky časák koupila, že se mladýmu bude líbit, mám i misku se lžičkou a dneska jsem koupila flašku na pití. A zrovna máma koukala co to mám a já jí povidám, že doufám že za chvíli až si koupíme plno „dílů“ nevylezou s tím že je to plný ftalátů a pod. sajrajtů. A večer bum prásk .. je to tady :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
andela
10.3.08 21:11
TP píše:
ahoj,já mám nadobí s medvídkem Pu a je to výrobce Re-Con-Tra Hungary - nevíte ta je OK ?

Tady jde přímo o talířek s vidličkou, který byl jako „dárek“ k časopisu „medvídek Pů“. Stojí 99,– kč a ten s talířkem je v prodeji cca 6 týdnů. Před 14 dny byl časopis a k tomu miska se lžičkou, a dnes byl časopis s lahví. Všechno s motivy medvěda Půa. mmch talířek je laděný hoodně do zelena. Výrobce nevím …

• Nahlásit
  • Citovat
2073
10.3.08 21:18
andela píše:

no není velká částka … já už koupila 3 díl časopisu s nádobím, a to už jsou 300,– ani nemrknu …

Promin, ja jsme to tak nemyslela - pro me to take neni mala castka (i kdyz ja jsem zatim koupila jen dve cisla takze me to stalo 138,– Ale prave, ze jsem vsude na internetu cetla, jak to nekdo chce vyhodit apod… Tak jsem si rikala, ze je to skoda vyhazovat - lepsi je to vratit, aby ten kdo to prodava si uvedomil, ze to byla chyba a ze si nemuze delat co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
10.3.08 21:18

Ahojky, taky máme doma talířek a misku a vše dvojmo… dvě děti…
Je to fakt síla, děti ty talířky milují… výrobce je samozřejmě Čína, jak jinak…
Až budete vědět něco víc o vracení korunek, ráda se to dozvím, je to fakt hnus..... opravdu už člověk neví, co má a nemá dětem koupit :( :cry:
Lenka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13955
10.3.08 21:36

no to je teda síla. taky jsem to měla v ruce a přemýšlela, jestli Klárce tenhle časopis koupím. nakonec jsem ho nekoupila.
jo, koukaly jste na tu reportáž? na jejím konci tam mají mimčo co má vesele tu vidličku v puse… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
10.3.08 21:40

Ahoj, tak jsem na tappa@tappa taky napsala ostřejší mail a jsem zvědavá jestli vůbec odpoví.Myslim, že takových mailů budou mít víc než dost.A je to teda pěkná sviňárna, člověk už nemůže fakt koupit skoro nic. My máme už půl rok koupenej podobnej talířek z Pompo hraček za 130kč a je to ta samá výroba.Jsem zvědavá jestli se ho to taky týká a když jo, jestli ho budou aspoň stahovat z prodeje. Před vánoci jsem malé koupila takovou plyšovou potvůrku s umělým obličejíkem zn Cottons a ten den ukazovali v tv, že obsahuje ftalaáty tak jsem to šla druhý den vrátit.peníze mi dali ale ještě před dvěma týdny tam pajďuláky pořád prodávali :( To je bordel… :evil: Ale jak se bránit?????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14000
10.3.08 22:40

Tak to mám teda radost. My máme s manželem vůči Disneyho obrázkům averzi, takže jsme byli dost zhnusení, když nám včera tchýně pro dítě vnutila misku se lžičkou, že to bylo u časopisu.
O těch věcech s Púem už jsem navíc slyšela víckrát, tuším to byly takové pěnové obrázky na zeď, takže proti téhle postavičce jsem extra napružená.

Teď mi ještě někdo řekněte, kam jsme zahrabali tu misku :evil: …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
11.3.08 08:25

Tak včera nám taky (Lentil!!) donesla tchýně talířek s vidličkou a v duchu jsem si říkala, doufám, že to bud OK. Teď mi volala a jsme z toho špatné obě. Jdu psát na tappa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14000
11.3.08 08:43
Anavi2 píše:
Tak včera nám taky (Lentil!!) donesla tchýně talířek s vidličkou a v duchu jsem si říkala, doufám, že to bud OK. Teď mi volala a jsme z toho špatné obě. Jdu psát na tappa…

To víš, to jsou ty tchýně :lol: . Ne - my jsme s manželem jednak předpojatí vůči věcným darům a jednak plastové nádobí nepoužíváme, takže manžel hned říkal Štěpánkovi „nedávej to do pusy, beztak je to jedovaté“ a ono fakt jo, blbé je, že už to jednoho ani nepřekvapí :roll: .
A to jsem si ještě včera odpoledne říkala, že si to hodím na MMB jako zdarma k objednávce, aby to někomu udělalo radost. Tak nic, už jsme to vytřídili do plastů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
11.3.08 08:49

taky mě lákalo to koupit, ale pak jsem si řekla, že to bude asi šmejd když je to za pár kaček přiložené u časopisu.. u dětského nádobí a hraček jsem docela opatrná..ale pravda, že i značkové může být problematické.. u těchhle levných/zadarmo je to skoro jasné..
ale vypadalo to moc hezky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama