Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Poradili byste mi, jaký je dobrý thermoobal na Avent lahvičky? Viděla jsem v DM drogerii takový šusťákový asi za 70Kč, píšou, že každou hodinu se teplota pití sníží o 4C. Pak se prodává ještě takový „polystyrénový“. Nevím, jaký koupit. A taky aby se mi tam vešly Aventky. Viděla jsem tu někde kdysi obdobnou diskusi, ale nebylo to tenkrát pro mě ještě zdaleka aktuální - teď by se mi to hodilo, ale nemůžu to najít:-( Děkuju.
Taky sháním thermoobal na avent, aby se tam vešel i magický hrneček s držátkem. Viděla jsem něco na stránkách Avent, ale nevím jestli se to tam vleze.
Od Aventu máme přímo originální termoobal, kde teplota vydrží až 4 hodiny, taky jsme přemýšleli na obyč z drogerky, ale používáme taky magic hrneček od aventu a ze všech těch úzkých se to špatně vyndávalo. Obal je sice poměrně drahej, ale zatím jsem moc moc spokojená, hrneček se tam v pohodě vejde i s ušima
a vejde se tam i velikost sport, to je myslím ten půllitrový. Popřípadě 2lahvičky s mlíčkem.