Via pohárky

Anonymni
23.5.08 11:49

Via pohárky

Dobrý den holky,
koupila jsem si Via pohárky a teď si připadám úplně jak … :oops: .
Pěkně jdou zavřít, těsní, ale pak mi nejdou normálně otevřít. :evil: Poradíte :lol: :lol: . Sice si myslím, že nejsem úplně levá, ale :?:
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
23.5.08 12:26

Já teda žádné pohárky ještě nemám, ale pokukuju. Prosimtě, to určitě nějak půjde otevřít. A jak silný je ten pohárek? Opravdu je to jen taková šlupka na čtyři použití? Když to porovnáš s hrnkem magic, tak je to hodně tenké???

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
14083
23.5.08 12:35

já je mám šroubovací …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
23.5.08 12:43

ja je mam taky sroubovaci......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.5.08 12:49

Haha taky jsem na to :D:D přišla, že jsou šroubovací.
Díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
23.5.08 12:53

Je to takový měkčí plast, hrnečky jsou určitě pevnější, je to super věc.

• Nahlásit
  • Citovat
1493
23.5.08 15:06

Petro, taky je mám doma a vydržely mi rozhodně víc než 4 použití - používala jsem je opakovaně i 2 roky a nic se s nimi nestalo. Vyhazovala jsem jen ty, které mi syn rozbil, takže byly prasklé, a nebo jsem vyhodila kelímky, které pak byly moc zabarvené od kupovaných příkrmů. Ale jinak se jim nikdy nic nestalo, že bych je musela vyhodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.9.12 11:30

Chtěly bych se zeptat, mají ty via pohárky stupnici v ml??? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mmsvobo
25.3.13 18:06

Jo mají i odměrku na každém kelímku - super věc, usnadní to spoustu času. Používám je denně, jsou vážně perfektní. Jinak je pravda, že jsem je poprvé zavřela hodně pevně, čekala jsem, že by mohly třeba malinko téct, ale obavy byly zbytečné…ale pak se mi taky špatně otevírali, ale od té doby vím, že není třeba zavírat tak pevně a neměla jsem s nimi žádný problém a to v tom malému vozím s sebou i polévky :) jinak jich mám hodně v mrazáku a skoro každý den v lednici nachystaný buď oběd nebo minimálně svačinky!

• Nahlásit
  • Citovat
3
25.3.13 21:53

JJ, pohárky jsou šroubovací a taky jsem měla s nimi menší problém je otevřít :lol: Jsou naprosto skvělé, používám je jak na maso-zeleninové příkrmy, tak na přesnídávky a nebo na sušenky. Výborné jsou do mrazáku a skvělým pomocníkem je stupnice v lm. Takže mohu jen a jen doporučit :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
4.4.13 07:42

Já si ty kelímky nemůžu vynachválit:palec: Sice jsou drahý, ale opravdu bezva. Dřív jsem zamrazovala příkrmy do skleniček od přesnídávek a nedá se to srovnat. Kelímky se krásně plní, mají stupnici v ml, jdou popisovat obyčejnou tužkou. Víčko na závit krásně těsní, i při přenášení v tašce se opravdu nic nevylije. Prázdné se naskládají do sebe a zaberou minimum místa, ne jak 20 skleniček :lol: Využitelné jsou opravdu na všechno (příkrm, umělé mléko, kaše, sušenky…), určitě pro ně najdu uplatnění i až děti vyrostou. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.13 12:42

Tak za mě kelímky jsou naprosto úžasná věc :D I když občas si vrchní víčko pěkně utáhnu tak že, když jej zamrazím s příkrmem a pak chci otevřít mám co dělat :mrgreen: ale nedovedu si to bez nich už představit, velikost akorát na příkrmy, dají se brát na cesty, protože víčka skvěle těsní a nehrozí, že by se vám někde v tašce vyklopil obsah, dobře se čistí a dá se ohřívat i v mikrovlné troubě tak že za mě určitě skvělá věc, kterou budu využívat ještě dlouho. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Karolina Brokešová
10.6.13 14:28

Kelímky z VIA sady používám, jak na zamrazování omáček nebo domácích přesnídávek, tak i na cesty na sušenky nebo ovoce. Nemohu si je vynachválit, jsou prostě výborné. Víčko na závit mi zaručuje, že se opravdu nic nevylije. Prázdné je naskládám pěkně do sebe a nezaberou mi skoro žádné místo.

• Nahlásit
  • Citovat
114
17.6.13 21:45

Také jsme měla problém s otevřením, než jsme přišla na to, že jsou šroubovací :lol:.
Jinak je musím opravdu pochválit, jsou super. Já je hodně používám na zamrazování, dřív jsem zamrazovala do skleniček od přesnídávek, ale takhle je to lepší. Podle stupnice na kelímku poznám kolik mám jídla a nemám strach, že prasknou. A to šroubovací víčko je také bezva, nic nepustí ven ;-).
Prostě další vychytávka od Aventu :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kateřina Pospíšilová
16.7.13 14:24

Via pohárky

Via pohárky od Avent jsou už nedílnou součástí naší domácnosti ne jen že se potraviny v pohárcích dají uskladnit potraviny v lednici ale i mrazáku. velké plus je že se dá na pohárky napsat co v pohárcích uchováváte a mužete připsat i datum kdy jste potravinu mrazili nebo dali do lednice..Maji využití i na piškotky nebo křupky. Velice se mi libí že všechny pohárku zapadají do sebe takže při uskladněni v lednici jej mužete naskládat na sebe a nepřevrhnou se. Velice mě překvapil uzávěr na pohárcích cvaknout a zašroubit máte jistotu že vám tekuté příkrmy nevytečou :-)Tento produkt mužu všem jen doporučit i cena je dostupná a odpovídá kvalitě výrobku jsem velice spokojená… :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama