Hrníčková bábovka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 24.01.12 14:58
hrníčková bábovka

ahojky, hoďte mi, prosím, nějaké recepty na rychlou bábovku, nejlépe hrníčkovou a bez sněhu, jen namíchat, popř. navážit, smíchat a péct, ať je s ní co nejmíň práce :oops: :lol: díky moc.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 24.01.12 15:01

Ahojky, ja delam tuhle a je moc dobra :)
4 vejce, hrnek cukru krupice,1 smetana na slehani, 1 kypric. prasek, 1 vanilkovy cukr, 2 hrnky hladke mouky..vse zamichat a nalit do vymazane a moukou vysypane formy na babovku :) :palec:

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 24.01.12 15:03

Ahojky :-)
3 vajíčka, jeden hrnek moučkového cukru (já dávám méně), 3/4 hrnku oleje, 1/2 hr. mléka. 1 prdopeč, jeden vanilk. cukr, 1hr. hladké mouky, 1hr. hrubé mouky :-)
Vše zamíchat a upéct :-)
Já teda vajíčka s cukrem vždycky chvíli vymíchám a potom přidám ostatní.

alusa11
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 24.01.12 15:04

jé to zkusím,miluji buchty kdy se to jen smíchá a upeče… :D :lol:

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 24.01.12 15:12

U nás frčí tahle:
2 hrnky polohr. mouky, 1 hrnek (ne úplně plný) cukru, jedna šlehačka, jedno vejce, a velká čokoška Margot nastrouhat. :mrgreen:

Žižule
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 24.01.12 15:12

Taky mám ráda rychlé recepty, bábovku peču jedině tuhle:
18 dkg cukru moučka, 1 vanilkový cukr, 3 celá vejce, 1 smetana ke šlehání, 25 dkg polohrubé mouky, 1 prášek do pečiva. Všechno vyšlehat šlehačem dohromady. Může se dát do části těsta kakao, nebo dávám do celého těsta nastrouhané ořechy, nebo nastrouhanou čokoládu, podle chuti :mrgreen: Nalít do vymazané a vysypané formy (tchýně vysypává kokosem a taky je to moc dobré)

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 24.01.12 15:12
peggy.sl píše:
U nás frčí tahle:
2 hrnky polohr. mouky, 1 hrnek (ne úplně plný) cukru, jedna šlehačka, jedno vejce, a velká čokoška Margot nastrouhat. :mrgreen:

Zapomněla jsem na prášek do pečiva!! Dávám větší půlku. :D

Žižule
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 24.01.12 15:14
peggy.sl píše:
peggy.sl píše:
U nás frčí tahle:
2 hrnky polohr. mouky, 1 hrnek (ne úplně plný) cukru, jedna šlehačka, jedno vejce, a velká čokoška Margot nastrouhat. :mrgreen:
Zapomněla jsem na prášek do pečiva!! Dávám větší půlku. :D

Zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli tam nemá být nějaké kypřidlo :mrgreen:

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 24.01.12 15:15
Žižule píše:
peggy.sl píše:
peggy.sl píše:
U nás frčí tahle:
Zapomněla jsem na prášek do pečiva!! Dávám větší půlku. :D
Zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli tam nemá být nějaké kypřidlo :mrgreen:

Jsem trubka… :pankac: :mrgreen:

lucenka
Hvězda diskuse 35127 příspěvků 24.01.12 15:25

u nás vede tahle: kelímek bílého jogurtu, kelímek cukru, kelímek pol. mouky, vajíčko, půl prášku do pečiva, kakao. Vše smíchat a nalít do formy na srnčí hřbet vyložené pečícím papírem. Pak nakrájet a můžeš namazat marmeládou a dát šlehačku, ale to skoro nikdy nestihnu :)
Případně dvojitá dávka na plech a posypat před pečením ovocem.

janisska
Závislačka 3024 příspěvků 24.01.12 15:32

Moje: 2hr polohrubé, hrnek cukru, kypřící prášek, 2 vejce, hrnek mléka, půlhrnku oleje, vše smíchám, půlku odleju do formy a do druhé nasypu kakao. :palec:

dalinka
Povídálka 31 příspěvků 24.01.12 15:38

Já dělám: 1hrnek mléka, 1/2 hrnku oleje, 2 vajíčka, necelý hrnek cukru, 2 hrnky hladké mouky, 1 prdopeč. Vše smíchám naleju do formy. Do půlky přidávám kakao, bábovka je pěkně mramorová. je to taková rychlovka. :)

stika
Extra třída :D 12009 příspěvků 24.01.12 15:42

ja delam 1 zakysanku, a ted dva kelimky od te zakysanky pol mouky, 1 vejce,1 PDP a pul kelimku cukru. smicham a dam do remosky :potlesk:

Romiša
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 24.01.12 16:10

3 vejce,vanil­k.cukr,prášek do pečiva,3 hrnky pol.mouky,2 hrnky cukru,1 hrnek oleje,1/2-3/4 hrnku mléka,2 hrnky nastrouhaných jablek(cukety),sko­řice, kakao

já to dělám z polovoční dávky,dávám do dortové formy a pokud stihnu tak to promáznu marmeládou.
Ta celá dávka je spíš na plech a ještě někdy tam dám kypr.prášek do perníku místo normálního :palec:

Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 24.01.12 16:12

dík moc holky, dělám podle janissky, tak uvidíme :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >