Hroutí se vztah

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15.5.22 09:58

Hroutí se vztah

Ahoj, chtěla jsem se s vámi poradit. Přítelkyně mě podvedla, je to už delší dobu, asi půl roku zpět, chtěla mě opustit, ale nakonec zůstala. Bohužel jsem zjistila, že si i tak a tím borcem psala jak se milují, respektivě takový to I love you, ja tebe taky, atd…

Tohle už bylo na mě moc, ale i přes to jsme spolu, říká že ji to mrzí.

Když sem po ní chtěla, aby spolu ukončili kontkat, protože ji nevěřím že ji ten kluk neleze do zelí, rekla že to dělám nebude.

Neustále jí lajkuje fotky a mě to vadí. Ona ví že to vím a i když mě to vadí, nedělá pro to nic.

Na sociální síti má krásný profil, hezké fotky. Fotím ji já, ale už nezvládam pocit, že ji fotím v plavkách a vím, že zase na ni bude čumět.

Myslíte že mi už hrabe, nebo mám právo se zlobit?

Ona me nadává, že sem pořád naštvaná, ale nechce udělat ten krok aby nebyli v kontaktu a pro mě to značí to, že sem ji u…

Navíc mě prestala na soc.siti zveřejňovat, jako dříve.. myslím třeba to, že jsme na dovolené a mě na fotce nejdr vidět ani nos, ani ruka..😃

Už tomu přestávám rozumět…

Co byste dělali vy??? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2530
15.5.22 10:14

Kolik vám je? Že řešíte sociální sítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
15.5.22 10:20

Na co si tu hraješ, minulý měsíc tě podvedl přítel, teď přítelkyně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3698
15.5.22 10:21

Jakože jste dvě holky a ona teď má ctitele, asi tě podvedla s klukem? No tak asi nebude úplně na holky jako ty. Tohle nevypadá, že by mělo budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.22 10:24

Dodnes nějak pořádně nechápu, jak může být přítelem, či přítelkyní někdo, kdo podvádí, lže a člověka má tak nějak u konečníku. Na tyto mezilidské vztahy hledím jako na toxické a z mého pohledu nemá žádný smysl je udržovat.

Je to všechno o tom, jak vnímáme ty slova kamarád/kamarádka, přítel/přítelkyně, partner/partnerka.

Pokud těmto významům nedáme skutečné hodnoty a nebudeme si vážit sami sebe, pak se nesmíme divit, že kolem sebe nemáme tu lidskou kvalitu o které pořád, někde v hloubi duše sníme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.22 10:24

@ZuzaM Přesně tak. Bohužel…Ona mi celou dobu tvrdila že na holky je a chlapy ji nic neříkají…po čase jsem zjistila že mela min. dva 😃 😏 👹

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41556
15.5.22 10:25
@andrea potuckovaa píše:
@ZuzaM Přesně tak. Bohužel…Ona mi celou dobu tvrdila že na holky je a chlapy ji nic neříkají…po čase jsem zjistila že mela min. dva 😃 😏 👹

jenomže ty jsi psala v minulé diskusi, že tě podvedl chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
15.5.22 10:26
@ZuzaM píše:
Jakože jste dvě holky a ona teď má ctitele, asi tě podvedla s klukem? No tak asi nebude úplně na holky jako ty. Tohle nevypadá, že by mělo budoucnost.

Kdyby sis přečetla její druhou diskuzi, tak má údajně 5 let partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3698
15.5.22 10:31
@mamule42 píše:
Kdyby sis přečetla její druhou diskuzi, tak má údajně 5 let partnera.

Aha.:-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
15.5.22 11:13

Troll. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
15.5.22 11:26
@Prostě Vodnář píše:
Dodnes nějak pořádně nechápu, jak může být přítelem, či přítelkyní někdo, kdo podvádí, lže a člověka má tak nějak u konečníku. Na tyto mezilidské vztahy hledím jako na toxické a z mého pohledu nemá žádný smysl je udržovat.

Je to všechno o tom, jak vnímáme ty slova kamarád/kamarádka, přítel/přítelkyně, partner/partnerka.

Pokud těmto významům nedáme skutečné hodnoty a nebudeme si vážit sami sebe, pak se nesmíme divit, že kolem sebe nemáme tu lidskou kvalitu o které pořád, někde v hloubi duše sníme.

Souhlasím. Je to smutné kam až to v dnešní době jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.5.22 11:35

@_anaavi_ Děkuji za rozumná slova. Jsem stejného názoru. Nejhorší na tom je, že si jinak hrozně rozumíme a je mi líto nechat odejít člověka kterého miluji, ale bolí když to ten druhý má na háku. Proto je nejlepší milovat sám sebe, ale to se člověk musí tak naučit.. Děkuji a přeji příjemný den a pokud možno toho nej partnera/partnerku. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
15.5.22 11:42
@andrea potuckovaa píše:
@_anaavi_ Děkuji za rozumná slova. Jsem stejného názoru. Nejhorší na tom je, že si jinak hrozně rozumíme a je mi líto nechat odejít člověka kterého miluji, ale bolí když to ten druhý má na háku. Proto je nejlepší milovat sám sebe, ale to se člověk musí tak naučit.. Děkuji a přeji příjemný den a pokud možno toho nej partnera/partnerku. 🙂

Já to moc dobře znám, bolí to neskutečně když někdo od nás odejde a my ho stále milujeme a on nás má u prd…
Je mu jedno jak my se snažíme to zachránit, nevíme už kudy kam a on se dokáže smát do obličeje když ze zoufalství a z bolesti před ním brečíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
15.5.22 12:35

Co to tady je za komedii :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
15.5.22 12:44

Zase jeden trolí příspěvek, co se sám odhalil. Kolik jich je, na které se neprijde?
Nepíšeme si tu v takovém Matrixu, kde jsme krmeni příběhy, které mají zaručit sledovanost zdejší reklamy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat