Hrozná alergie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leknín1
Povídálka 27 příspěvků 07.04.19 17:28
Hrozná alergie

Ahoj, taky prave ted nekdo trpite na alergii?:( ja uz teda od konce unora, tak beru jako kazdy rok 1× denne xados, ale pride mi, ze nak prestava pomahat… dneska trpim jak blazen, do toho jeste astma, hruza. Premyslim, ze si vemu ted dalsi tabletu, i kdyz v letaku je pouze 1 denne. Achjo

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14349 příspěvků 07.04.19 17:30

Mně ani dceři Xados moc nezabírá, jen Xyzal ( i když vím, že Xados je jeho generikum). A doktorka říkala, že v případě větších potíží si klidně můžeme brát 2× denně.

divine woman
Extra třída :D 11644 příspěvků 07.04.19 17:32

Taky trpím :cert: a mám pocit, že Xados vůbec nezabírá. Asi začnu brát Zyrtec.

Leknín1
Povídálka 27 příspěvků 07.04.19 17:33

Dekuju, vemu teda druhou tabletu. Dneska smrkam od rana, boli me z toho hlava, oci furt cerveny a nemuzu vubec dejchat, nesnasim to:D

nozu
Extra třída :D 12434 příspěvků 07.04.19 17:34

Dcera má od alergologa Tamalis a zabírá jí výborně. napsal jí ho jako alternativu Xyzalu, který jí nedělal dobře… Jinak nasazovali jsme ho až tento týden, dosud to zvládala bez něj.

divine woman
Extra třída :D 11644 příspěvků 07.04.19 17:35

@Leknín1 Jediné, co nás může těšit je, že je teplo a všechno odkvete najednou a rychle. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 17:36

Trpím a trpět budu ještě několik měsíců. Mám alergii na slunce..takže neustále strach ze slunce že se spálím tak že nebudu spát, bude se loupat a neustále ohrožují své zdraví..

Leknín1
Povídálka 27 příspěvků 07.04.19 17:36

Mne doktor napsal pred par roky ted xados, ze to je takovy silnejsi, protoze sem mela kde co a nic mi napomaha, mam alergii+silny astma od narozeni… ale na jare fakt trpim, na prochazkach furt musim strikat inhalator, proste hruza…

aiwwa
Generální žvanilka 24466 příspěvků 07.04.19 17:37

tak na mě ani Zyrtec ani Aerius nezabírá, jedu v Dithiadenu. :cert:
Ale mám pocit, že letos je to o kapku lepší než loni, kdy kvetly ve velkém jehličnany. Ovšem zas máme před barákem pole se řepkou, takže až rozkvete, tak to bude něco.

Leknín1
Povídálka 27 příspěvků 07.04.19 17:38
@divine woman píše:
@Leknín1 Jediné, co nás může těšit je, že je teplo a všechno odkvete najednou a rychle. :mavam:

No to jeste potrva:D a toho pylu ted, mam uplne zluty auto

Ou
Kelišová 7414 příspěvků 07.04.19 17:56

Další tableta toho samého nezabere, spíš si k tomu vezmi něoc jiného - tedy něco s jinou účinnou látkou. Třeba analergin
A zítra si zajdi k lékaři, ať ti zkusí napsat něco, co bude zabírat.

Letos je to lepší, než loni, ale teda tenhle víkend taky docela trpím, protože je teplo, fouká a neprší, takže se pyl břízy hezky hromadí ve vzduchu a následně v mých dýchacích cestách…

luca241
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 07.04.19 17:57
@Anonymní píše:
Trpím a trpět budu ještě několik měsíců. Mám alergii na slunce..takže neustále strach ze slunce že se spálím tak že nebudu spát, bude se loupat a neustále ohrožují své zdraví..

A máš tu alergii na slunce i v létě?Já ji mám taky ,ale jen na to první ,než si kůže zvykne.takte chodím pár týdnů olezla,flekata,můžu se udrapat ,…Ale pak už je to v pohodě.

divine woman
Extra třída :D 11644 příspěvků 07.04.19 18:06

Čekám na déšť. :dance: Pak bude lépe.

Leknín1
Povídálka 27 příspěvků 07.04.19 18:19
@divine woman píše: Čekám na déšť. :dance: Pak bude lépe.

Mne paradoxne pride, ze kdyz zaprsi, tak to je horsi..

aiwwa
Generální žvanilka 24466 příspěvků 07.04.19 18:22
@divine woman píše: Čekám na déšť. :dance: Pak bude lépe.

Přesně tak, chtělo by to rituální tanečky na přivolání :dance: :dance: :dance: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama