Hrozná únava při kojení

735
6.2.20 12:23

Hrozná únava pri kojeni

Zdravím, je běžná únava při kojení? Dceri je 8tydnu, a doteď jsem byla ok… Včera jsem myslela že na mě něco leze, ale nic mě neboli, teplotu nemám, jen bych prochrapala celý den. Kojí se na požádání zhruba každý dvě hodiny, v noci min.. Jak stím bojovat? 8o Tohle dlouho nevydržím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.2.20 12:25

To nebude kojením, ale celkovou péčí o mimčo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 12:25

@mackA159 Ženská vydrží vše:grin:taky jsem si myslela, ze to nedám a ziju 17 měsíců, jsou dny kdy se cítím relativně dobře a pak jsem totálně vyřízená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 12:26

Chce to spát a odpočívat v době kdy spí mimčo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
6.2.20 12:28

@Sabina123amy asi natom něco bude :mrgreen: cely den ji mám v ruce, přes den nechce moc spinkat, už mám objednaný nositko..snad to trochu pomůže a nebude aspoň brečet že chce na ruce :mrgreen: a to jsem si říkala na co si ty ženský stěžují, že mám energie habadej :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22173
6.2.20 12:36

Jj, mně kojení taky unavovalo. Teď mě unavuje stereotyp péče a noční buzení. Je to náročné no. A normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 12:46

@mackA159 měla jsem to úplně stejně, mám stejne starého chlapečka a ten když nebyl na rukou tak brečel, nevydržel chvilku sám a když usnul tak jsem chtěla vše uklidit, navařit atd. No jednoho dne jsem si řekla a dost, jdu si lehnout. A jak jsem si lehla k synovi tak usnul. Od té doby máme svůj odpolední spánek a uklizim a vařím večer když ho má přítel. Ale začala jsem si všímat že se synovi ten spánek lepší. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 13:04

@mackA159 Mně pomáhalo spát s dětma, pořádné jidlo a čokoláda. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
6.2.20 13:11

Pozor také na zanet prsu z kojení. Byla jsem strašně unavená, pak přišla zimnice a horečka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8910
6.2.20 13:13

Nebojovat a spát. za pár měsíců se to srovná. jak začneš s příkrmy, ubyde kojení a vrátí se energie. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
6.2.20 13:19

@vannilka Ten už jsem mela…hned pár dní po porodu. To už poznám, takovou bolest jsem ještě nezažila, a začalo to během pár hodin :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5188
6.2.20 13:21

Určitě doplň železo a nadopuj se vitamíny (D, C, B..).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22876
6.2.20 13:52
@Sabina123amy píše:
@mackA159 měla jsem to úplně stejně, mám stejne starého chlapečka a ten když nebyl na rukou tak brečel, nevydržel chvilku sám a když usnul tak jsem chtěla vše uklidit, navařit atd. No jednoho dne jsem si řekla a dost, jdu si lehnout. A jak jsem si lehla k synovi tak usnul. Od té doby máme svůj odpolední spánek a uklizim a vařím večer když ho má přítel. Ale začala jsem si všímat že se synovi ten spánek lepší. :hug:

Přesně tak. Je třeba se naučit odpočívat. Takže jak mimčo usne, jít spát taky a nebo si sednout, číst si, odpočívat. Práce neuteče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
7.2.20 11:54

Když miminko spinká, spi také. Jíst vitamíny pro kojící. Nechat si od někoho pomoct(babička může vzít mimco na hodinu do kočárku). Hodně mi pomohlo jíst vývarove polévky a když bylo nejhůř tak nutridrinky. Kdyby se to furt nelepsilo dojít si na krev, může hodně chybět železo :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama