Hrozný 13měsíční vztekloun

5.8.13 19:49

Hrozný vztekloun

Ahoj holky, malé je 13 měsíců a začala se hrozně vztekat, jakmile jí nevezmu na ruku nebo si náhodou dovolím dojít na wc je zle, musí mě mít pořád pod dohledem, byla strašně hodné dítě, ale ted? Katastrofa! Přijeli jsme z dovolený a je jak vyměněná, pořád si říkám, že se asi musí aklimatizovat, ale je to hrozný, začíná chodit a jakmile spadne, má nervy, začne se vztekat, musím jí zvednout aby mohla zase jít a běda jak jí nezvednu.. no konec, je to nějaké bláznivé období?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24456
5.8.13 19:52

No, bláznivé období, myslím, že tak plynule to přejde do puberty za pár let… :mrgreen:
Vydrž, ignoruj, max. odnášej někam vyvztekat, kde nebude mít obecenstvo. Třeba ji to přestane bavit.

Ale je to normální vývojová fáze, dítě si začne uvědomovat, že třeba někdy chce něco jiného, než maminka, nachází svou osobnost, projevuje emoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 20:05

Já vím, že mi nezbývá nic než vydržet :/ Usínala vklídku sama v pokojíčku, dneska když jí tam dám, řve přes celej barák ani mlíko nechce pít, čekám kdy přijede sociálka :D Nevim právě jestli dělat to co chce nebo jí prostě nechat vyřvat aby něvěděla, že todle takhle nebude atd..ale zase kde je ta hranice? Nechci aby byla rozmazlenej spratek, ale zase abych jí furt nechávala vybrečet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 22:04

@Michaelaa To je jako kdybyste popisovala našeho 14-ti měsíčního kluka. Kdysi to býval takový pohodář a teď je to hroznej vztekloun. Dokáže se vztekat, i když ho ignoruju a má neuvěřitelnou výdrž. Už to trvá skoro měsíc, tak doufám, že Pipet nebude mít pravdu a že mezi pubertou přijdou ještě lehčí chvilky. :-)
A s tím spaním je to stejné. Usínal sám ve svém pokojíku a teď? Hysterie už když ho odnáším do postýlky. Usíná pouze, když mu dám ruku nebo ho hladím po hlavičce. Není to pro něj asi dobrý a já si na sebe šiju bič, ale večer už nemám síly nechat ho vykřičet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7904
5.8.13 22:08

A náš 14 měs se vzteká a tříská i hlavou o zem. Běžný vývoj. Taky za mnou chodí a tahá mně za ruku. Vzteká se že nechci. prostě jsou to děti. Tohle odezní a přijde něco jiného. A v pubertě budem vzpomínat. Tak jako já vzpomínám na to když ted mlj 14 letý byl 14 měsíční :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama