Hrubá vyrážka na zádech

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
225
3.7.22 18:16

Hrubá vyrážka na zádech

Ahoj,
Před necelým týdnem jsem si všimnula u syna při koupání hrubé vyrážky na zádech v oblasti lopatek. Neřešila jsem to s tím, že to nejspíš budou potníčky. Ale vyrážka ani po 5 dnech nezmizela a rozšířila se dolu a na prsa.
Teploty neměl a nemá, nesvědí ho to. Zítra zkusíme doktorku, ale třeba by někdo tady věděl, co by to mohlo být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
168
3.7.22 22:19

Muj osmilety syn mel to same cca pred mesicem. Byla jsem u doktorky nevedela, mel k tomu tedy jeste rymu teploty zadne ale nevim jestli to melo souvislost s vyrazkou. Nicmene do 10 dnu to uplnelo zmizelo, mel to pouze na zadech a hrudniku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
3.7.22 22:26
@Mončičáki píše:
Muj osmilety syn mel to same cca pred mesicem. Byla jsem u doktorky nevedela, mel k tomu tedy jeste rymu teploty zadne ale nevim jestli to melo souvislost s vyrazkou. Nicmene do 10 dnu to uplnelo zmizelo, mel to pouze na zadech a hrudniku

To je zajímavé. Náš má teď zrovna trochu kašel a také nevím, zda to s tím souvisí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
3.7.22 22:37

Nás 7lety taky…ze by to bylo virovy :nevim: 5lety to měl mezi lopatkami, toho to svědilo…k tomu rýma, kašel. 7 lety rýma a nejmenší roční vyrazka na břiše a taky rýma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat