Hryzací kong pro psy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jpld
Povídálka 13 příspěvků 20.02.17 18:58
hryzací kong pro psy

Ahoj :mavam: Chci se zeptat, jestli někdo tuto hračku nemáte? Máme devítiměsíční štěně a chtěla bych mu to pořídit, aby se zabavil, když nejsme doma. Jen, aby ho to hned neomrzelo…
A co dáváte jako náplň?
A potom ještě jeden dotaz. Nemáte zkušenost se stopovacím vodítkem? Slyšela jsem, že je to moc užitečná věcička. Musím to naše tornádo ještě trochu pocvičit :lol:
Diky za odpověď.

Reakce:

meykeena
Povídálka 19 příspěvků 20.02.17 19:02

My meli Konga pro Rotvajlera a byl super. Nikdy ho nerozkousal. Naplne jsme nedavali, ale daji se do nej koupit ruzne pasty.. Stopovaci je dobry v tom, ze je dlouhe a mas psa vlastne porad na voditku a muze si behat jak chce. Je dobry pro nacvik privolani. My ho meli na všechny psy a super. Ale hlavne jsme ho meli na stopu na zkoušky…

StellaAlba
Povídálka 45 příspěvků 20.02.17 19:42

Taky jsme měli kong pro rotvajlera a byla to jediná hračka kterou se mu podařilo rozkousat až po několika letech :) náplně jsme nedávali, bavilo ho to kousat samotný. Stopovaci voditko jsme používali jen na zkouškách.

Klára-z-Prahy
Kecalka 275 příspěvků 20.02.17 19:43

Tak z Kongů známe KONG XL Extreme, KONG XL, KONG Leo a KONG Mike. Ty poslední dva už jsou složitější hlavolamy. Do těch běžných KONGů není nutné jen něco patlat (pokud to nechceš mít doma opatlané). Pokud dáš přednost drobkům, dají se dovnitř dát celé piškoty. Vždycky jsem z balení vybrala ty největší, stiskla tu ďouru na plocho a tím dostala dovnitř piškoty. Ty pak uvnitř krásně drží.

Mike a Leo jsou mnohem složitější, mají mnohem menší otvory. Většinou nakrouhám na silnější nudličky kousky sušeného masa a ty čubě do toho nacpu. Je dost chytrá a vytrvalá, s tímhle ji fakt baví si hrát. Dají se i zapasovat do sebe.

Žádného z těch kongů mi psi nikdy nezničili - jako jedinou hračku.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 20.02.17 19:48

Mam malickyho, taky to nerozkousala, normalne ho neplnim, ale kdyz treba prijde navsteva a pes moc otravuje, tak ji do toho nacpu nalamany piskoty nebo tavenej syr. Prodavaji se i pasty a bonbonky primo do konga. Dobra vecicka. Stopovacka taky, na procviceni „cekej“ a „ke mne“ celkem k nezaplaceni. Ted uz to nepouzivam, ale kdyz jsme kdysi meli velkyho psa, tak u nas to naslo velky vyuziti.

Cipiseklu
Kecalka 248 příspěvků 1 inzerát 20.02.17 21:11

Máme všechny hračky jedině od Kong a jedině plnící :mrgreen: dávám klasické pamlsky co baští občas něco smradlaveho (voňavého pro psy) :mrgreen: ledvinky, sušené maso atd. Pak máme jednu hračku od Dog Fantasy (plnici)vztahuje se na něj doživotní záruka když ti to pes zničí stačí s účtem donést tam kde si koupila a vymění ho - klasická reklamace chvíli to trvá než to posoudí ale mě ve třech prodejnách řekli že zatím vždy vyměnili ale stalo se jim to max dvakrát že někdo přinesl zničené takže za mě ano :palec: jo a máme pitbulla 35 kg neuvěřitelny stisk a hračky jako jediné drží! :pankac:
A stopovačka skvělá věc na trénink přivolání, na procházky nepraktická, máme navíjecí voditko když chceme aby se,,proběhl " a nemáme možnost pustit na volno

jpld
Povídálka 13 příspěvků 21.02.17 18:41

Tak to je super :palec: Já mu to teda koupím. :potlesk: Tuto hračku teda obdivuji. Těším se, až ji Arickovi ukážu.
My máme Jacka russela a zatím vše rozkousal.
Díky moc

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >