V kolik vstává váš pes?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 18.02.17 23:14
V kolik vstává váš pes?

A v kolik chodí spát? Náš usíná večer při TV zprávách, někdy dřív, vstává v půl páté, cca…Babi s ním ráno jde venčit, vstává brzo, ale ráda by to posunula, aby déle spal, zkusili jsme nechat ho jít večer spát později, ale stejně vstává brzo, poradíte? Co váš? :-) :mavam: :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 18.02.17 23:22

Mame dve fenky, prvni jde naposledy ven tak v 8večer a vetsinou kolem 6.ráno nás už budí, stačí jen vycurat a zase spát. Druhá prostě není normální a nedokazu to pochopit od štěněte je to strasnej spáč, posledni venceni tak okolo 6.večer pak uz ji ven nedostanem a vydrží semnou spát klidně do 11odpoledne a to věřím, ze by zvládla ještě víc. Venku to nemá moc ráda, je to takova gaucova damicka

suvik
Nadpozemská drbna 26450 příspěvků 18.02.17 23:26

Nas pes jde spat s nama a vstava s nama. :) Naucil se to sam.

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 18.02.17 23:29

Naše je od malička zvyklá chodit spát s námi, i když před tím taky tak pospává po večeři. Ráno vstává buďto se mnou kolem 6., když jdu do práce, nebo tak v 8:20, pokud mám volno. Mě prostě v těch max půl devátý vzbudí, přítele nechá spát :D Takhle ji máme naučenou fakt asi od 6 měsíců, když už vydržela celou noc nečůrat. Pokud je ten pes už starší a má svůj režim, nebo prostě už nevydrží tak dlouho nečůrat, tak to půjde těžko. Jak často je krmený? Kdy dostává poslední jídlo?

Helileli
Závislačka 2971 příspěvků 18.02.17 23:33

Můj pes chodí spát, když jdu já, takže cca v 9-12, ještě ho pustím na zahradu, pak ho zavřu do místnosti pod schody, kde má svůj pelech. A ráno si musí počkat, než vstaneme a pustíme ho, cca v 7.
Zavřený je mimo jiné proto, aby tu nad ránem necamral po domě a nebudil nás.
V noci nemá přístup ani k vodě, ani k žrádlu.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27383 příspěvků 18.02.17 23:38
@sabrinafrompra­gue píše:
A v kolik chodí spát? Náš usíná večer při TV zprávách, někdy dřív, vstává v půl páté, cca…Babi s ním ráno jde venčit, vstává brzo, ale ráda by to posunula, aby déle spal, zkusili jsme nechat ho jít večer spát později, ale stejně vstává brzo, poradíte? Co váš? :-) :mavam: :srdce:

náš pes spí vždy, když se kolem něho nic neděje… například když sedím u počítače nebo pracuji, tak si lehne někam poblíž nebo na pelech a spí… a vzbudí se vždy, když se budíme my… ráno spí, dokud nevstaneme a nejdeme kolem jeho pelíšku… vzbudí se třeba ve dvě v noci, když v tu dobu vstanu já… nebo spí do desíti, když spíme i my…

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 18.02.17 23:39
@sabrinafrompra­gue píše:
A v kolik chodí spát? Náš usíná večer při TV zprávách, někdy dřív, vstává v půl páté, cca…Babi s ním ráno jde venčit, vstává brzo, ale ráda by to posunula, aby déle spal, zkusili jsme nechat ho jít večer spát později, ale stejně vstává brzo, poradíte? Co váš? :-) :mavam: :srdce:

tak ho jděte ještě večer vyvenčit třeba v deset a nebo později a on dýl vydrží nečurat..

Uživatel je onlinevejilka
Závislačka 4615 příspěvků 19.02.17 00:04

Naše chodí většinou kolem 22.00.Vstává nejdříve v 7.00,a to jen když jí něco vzbudí tak se podívá a zas spí :mrgreen: dřív jí ani nehne když jdu třeba v noci na wc tak se pomalu ani nehne jak je ko :mrgreen: je to hlídač :mrgreen:

Marlenka91
Kecalka 339 příspěvků 19.02.17 00:17

Nas spí skoro furt :) když se díváme na telku, když je doma sám a když jdu spát já tak spí semnou v posteli dokud nevstanu. :D

sloninka
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 19.02.17 00:30

U nás to záleží, kde zrovna jsme - a je to opravdu rozdíl. Střídavě bydlíme v domku nebo v klasickém bytě. V domku usne ve svém pelechu ve chvíli kdy zasedneme večer k počítači nebo telce, pak vyběhne na zahradu a zase spí do doby než vstáváme. Pejsek je hrozně uštěkaný a pokud jsme v bytě, tak se snažíme, aby štěkotem neotravoval přes den a v noci nesmí štěkat vůbec. Takže usíná kolem půlnoci (to jdeme naposledy ven), když jdeme spát. Ale za noc se několikrát vzbudí a dožaduje se naší pozornosti. Vzhledem k tomu, že nechceme, aby někoho v domě v noci rušil, tak je to v tu chvíli náročné. Ráno chce ven kolem 7, ale pak většinou s námi usne. Rozdíl je také v tom, že v domku nesmí vůbec do ložnice, ale v noci máme otevřené dveře a pelech je hned ve vedlejším pokoji. V bytě spí s námi v posteli.

zudina
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 19.02.17 00:32

@Helileli tak to je docela chudak ze nema pristup k vode

Marlenka91
Kecalka 339 příspěvků 19.02.17 00:51
@zudina píše:

To teda jo. Náš se jde napít třeba třikrát za noc.

Anna766
Hvězda diskuse 70904 příspěvků 19.02.17 01:06

@Helileli dejme tomu bez žrádla, to beru, naš taky nemá v noci žrádlo, dostává ráno a večer, ale tu vodu, aspoň trochu by měl mít.
Náš jde spat se synem, ten chodí tak kolem 9 hodiny večerní a vstávají taky spolu, syn chodí venčit ráno kolem 7 hodiny.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63361 příspěvků 3 inzeráty 19.02.17 01:35
@zudina píše:

Tak naší je to tedy dost jedno, spí mi v posteli, takže k vodě taky přístup nemá a stalo se snad 5× za její život, že mě vzbudila, aby se mohla jít napít. To čůrat jsme byli víckrát (jo, opravdu obě, když už musím vstát, tak si dojdu taky :mrgreen: ) ale obecně vydrží klidně do devíti, je to spáč.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 19.02.17 07:20

Usina i vstava s nama. Staci, ze me budi deti, jeste aby se k nim pridal pes :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >