Reklama

Ptačí chřipka pásmo dozoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

spiky01
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 15.02.17 16:19
ptačí chřipka pásmo dozoru

Prosím, nevíte někdo jak to je-v nařízení svs se píše: 2) V pásmu dozoru se nařizuje:
a) zákaz veškerého pohybu drůbeže, kuřic před snáškou, jednodenních kuřat a vajec v pásmu dozoru,
který (dále jen „pohyb“) nebyl ohlášen 24 hodin předem KVS SVS pro Jihočeský kraj. Při pohybu
musí být zajištěna vhodná opatření biologické bezpečnosti s cílem zabránit rozšíření aviární influenzy.
Tento zákaz se však nevztahuje na tranzitní přepravu přes pásmo dozoru při přepravě v silniční a železniční dopravě, pokud se tato přeprava uskuteční bez překládky nebo bez zastávky a dále na účelové komunikace sloužících výlučně potřebám daného hospodářství;

znamená to tedy že např. slepice musí být zavřeny bez možnosti jít na dvůr/zahradu? pardon jestli se ptám jak de*il ale nejsem si jistá výkladem podobných formulací

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 15.02.17 16:22

Řekla bych že ano, že musí být jen zavřený

spiky01
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 15.02.17 16:34

@ka2ka já to taky tak chápu ale než budu někomu radit (možná blbě) tak se ptám. už jsem volala i na svs s prosbou o vysvětlení ale tam mi bylo sděleno že příslušná nařízení najdu tam a tam…

ka2ka
Extra třída :D 12653 příspěvků 1 inzerát 15.02.17 16:37

@spiky01 otázka je jestli můžou být třeba v nějaké voliéře :think: ale já bych je nepouštěla už jen proto aby se nenakazili

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 15.02.17 16:38

Jo musi byt zavrene tak aby nefmohlo dojit ke kontaktu s divokym ptactvem. Tedy pokud mate dvur kde je strecha a sit tak tam by byt mohli. Jinak ne.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 15.02.17 16:40

@Alyss1 díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama