Hudební nástroje

12.3.21 22:47

Hudební nástroje

Ahoj, jsem tu s opačným problémem jako většina dětí. Můj praděda mi asi před 6 lety koupil klávesy a moji rodiče rozhodli prakticky ze mě že na ně hrát nebudu a já jsem souhlasila. Teď spětne se na to dívám úplně jinak a lituji že jsem to nezkusila. Klávesy máme stále doma na půdě, snažím se rodiče nějak nenápadně přesvědčovat například se začnu bavit s mámou jestli mají ještě nějakou cenu a že nevím jestli je chci prodat když je to jediný co mi po dědovi zbylo, no ale myslím si že to moc nepomáhá.
Nemáte nějakou radu jak je přesvědčit ke hře na hudební nástroj? Oni to dost odsuzují :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4947
12.3.21 23:02

Tak normálně řekni, že na ně chceš hrát, proč na to chodíš takovou oklikou? Proč by rodičům mělo vadit že hraješ na klávesy? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
12.3.21 23:07

Normálně si je vezmi z půdy a hraj na ně (nácvik najdeš na YouTube, až situace dovolí, tak třeba i nějaký kroužek - předpokládám, že je ti -náct, takže poplatit bys to zvládla i z kapesného :) ). Už před x lety se dělaly klávesy s připojením na sluchátka, takže žádný problém pro okolí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.21 23:09
@bigl píše:
Tak normálně řekni, že na ně chceš hrát, proč na to chodíš takovou oklikou? Proč by rodičům mělo vadit že hraješ na klávesy? 8o

Právě s nimi to není úplně jednoduché :). Hned všechno odsuzují, když jsem jim řekla že chci fotit a koupím si foťák začali se mi kvůli tomu smát. Nakonec jsem si ho teda pořídila a stejně si občas neodpustí poznámku která jim přijde hrozně vtipná ale mě to docela raní protože chci jenom dělat co mě baví a je to těžké když nemám žádnou podporu od nikoho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10565
12.3.21 23:25
@Anonymka1234567891 píše:
Právě s nimi to není úplně jednoduché :). Hned všechno odsuzují, když jsem jim řekla že chci fotit a koupím si foťák začali se mi kvůli tomu smát. Nakonec jsem si ho teda pořídila a stejně si občas neodpustí poznámku která jim přijde hrozně vtipná ale mě to docela raní protože chci jenom dělat co mě baví a je to těžké když nemám žádnou podporu od nikoho

Ber to tak, ze cim driv se naucis jit si za svym a byt spokojena, tim lip.
Jeste tolik lidi v zivote se ti bude smat a zpochybnovat tvoje rozhodnuti.
Klavesy si vem z pudy, najdi youtube lekce a zacni. Rodicum dokolecka opakuj, ze se chces naucit hrat, zadny jiny argument nepotrebujes. Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30452
12.3.21 23:39
@Anonymka1234567891 píše:
Ahoj, jsem tu s opačným problémem jako většina dětí. Můj praděda mi asi před 6 lety koupil klávesy a moji rodiče rozhodli prakticky ze mě že na ně hrát nebudu a já jsem souhlasila. Teď spětne se na to dívám úplně jinak a lituji že jsem to nezkusila. Klávesy máme stále doma na půdě, snažím se rodiče nějak nenápadně přesvědčovat například se začnu bavit s mámou jestli mají ještě nějakou cenu a že nevím jestli je chci prodat když je to jediný co mi po dědovi zbylo, no ale myslím si že to moc nepomáhá.
Nemáte nějakou radu jak je přesvědčit ke hře na hudební nástroj? Oni to dost odsuzují :roll:

Proč odsuzují něco tak krásného? Bojí se, že budeš flákat školu, stane se z tebe muzikant nebo proč?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
13.3.21 00:00

Až se tě zeptají, co chceš k narozeninám nebo k vánocům, řekni, že chceš lekce na klávesy. Ničeho se neboj a stůj si za svým :kytka:
A nebo - v dnešní době internetu začni sama. Prostě si je snes z půdy, jsou tvoje, tak co, a začni se učit. Na to se jich přece nemusíš vůbec ptát :kytka:
Kdyby přišlo moje dítko, že chce na něco hrát, byla bych nadšená (a tajně v to doufám, že aspoň jednomu budu moct koupit bubny :mrgreen: :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat