Rekvalifikační kurz - trvání schválení proplacení
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
11.3.21 18:04
Vyjadřit se ke schválení/neschválení mají povinnost do 30-ti dní. Paní Fabiánovou neznám
Pokud chceš vědět víc tak jí zavolej sama ne?:)
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zdravím, mám otázku ohledně rekvalifikačního kurzu. Žádala jsem o proplacení a paní mi řekla že mi bude volat paní Fabiánová která to má na starost, paní je z ÚP Cheb..Chci se zeptat jak dlouho trvalo schválení a nebo jestli paní znáte někdo abych měla větší jistotu😂Děkuji moc😊