Rekvalifikační kurz - trvání schválení proplacení

Anonymní
11.3.21 17:22

Rekvalifikační kurz trvání schválení

Zdravím, mám otázku ohledně rekvalifikačního kurzu. Žádala jsem o proplacení a paní mi řekla že mi bude volat paní Fabiánová která to má na starost, paní je z ÚP Cheb..Chci se zeptat jak dlouho trvalo schválení a nebo jestli paní znáte někdo abych měla větší jistotu😂Děkuji moc😊

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1331
11.3.21 18:04

Vyjadřit se ke schválení/neschválení mají povinnost do 30-ti dní. Paní Fabiánovou neznám :mrgreen: Pokud chceš vědět víc tak jí zavolej sama ne?:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze