Husičky, měsíček

Radina
25.1.05 16:50

Husičky, měsíček

Holky, prosímvás, která jste přidávala do galerky na „Výtvory“ ty krásné měsíčky s hvězdičkama a husičky, napište prosím jak na to? A vůbec, holky, foťte víc svých výtvorů, já bych tak něco vyráběla a hledám inspiraci…!
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

ro
2159
2.2.05 12:09

Tak já to prásknu

To byla Jarca s dvouletou Kačenkou a nyní i s pupíčkem, ale zaboha si nevzpomenu, do kterého deníčku píše, že by Špuntíci?
Rozhodně ji chytneš v průběhu dne na chatu, nebo má svůj bazárek Robátko (reklama na hl. straně) a tam je na ní i mail Že je to nádhera, co?
Taky jsem slintala
ahoj Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
2.2.05 12:39

Ahoj,
až dneska vidím tohle téma.
Tak se tedy přiznávám že výtvory jsou mé.
Je to barvou na sklo a vystřižené i s folíí. Pak různě zavěšené na špejle a pod. To už je o fantazii.
Dyžtak mi písni na jarca@clnet.cz a pošlu ti šabolny jestli chces.
Jsem ráda že se to líbí.
Ahoj Jarča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
2.2.05 18:21

Ahojky,

presne takhle delam obrazky ze slupovacek a protoze se mi to moc nedarilo sloupavat, tak jsem to vystrihovala i s folii. Pak to lze pud lipnout na sklo nebo jinam - na to staci obycejne kancelarske „kosilky“ A4, vite co myslim. A nebo se to da zavesit do prostoru a vypada to super. No myslela jsem, ze je to jen muj vynalez :P :P :P
Mam takhle udelany zaves s kyticek na okne u holcicek a je to moc hezke, navlikla jsem to na vlasec a jak nam okno netesni a topi topeni tak se to jemne pohupuje a holky na to rady koukaj (zatim nedosahnou). A nove mame snehulaky na vchodovych dverich, ty jsou zase na dratku a visi do obloucku. Fantazii se opravdu meze nekladou :D

Monca a moncicaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.2.05 21:22

Prosím, napište mi, kde to najdu. Moc se tu nevyznám a z vašeho vyprávění jsem strašně zvědavá. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
24
2.2.05 21:27

Ahoj holky,
mrkněte na tohle … http://www.mistecko.net/?…
snad je to ono, neviděla jsem tamty šablony, ale tady jsou také docela pěkné …
Mějte se. Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama