Hydromasážní panel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 02.02.17 01:36
Hydromasážní panel

Dámy, máte ho někdo doma? Podělte se o zkušenosti :)

Reakce:

mooch
Extra třída :D 13736 příspěvků 02.02.17 08:01

Myslíš do sprchy? Mají ho naši, nikdo to nepoužívá. Jediné, co se tam jakž takž občas využije, je funkce parního boxu. Ale ta nazávisí na panelu.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 02.02.17 08:48

My rodice ho maji taky. Z!!kazde!! trysky nejdrive vytryskne ledova voda :zed: a az pak nasleduje tepla. Nevim, cim to je. Nejdrive jsem pred ledovou vodou uhybala, pak me to prestalo bavit. Ted uz to nikdo nepouziva.

mooch
Extra třída :D 13736 příspěvků 02.02.17 11:19

Joo, myslím, že nám to dělalo to samé! :-D (se mi to teď vybavilo…to už je let, co to někdo naposledy použil!)

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 02.02.17 14:43

To mě docela odrazujete :( mě se to jako nápad hrozně líbí a kdysi v jednom hotelu to byl naprosto luxusní požitek, ale tohle zatím zní spíš negativně :mrgreen:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 03.02.17 11:45

@Nimie
V tom hotelu to fungovalo dobre i napoprve?
Dam priklad: kdyz se pujdu sprchovat jako prvni, tak z kazde trysky vylitne ledova voda a pak uz pokracuje tepla. Kdyby se sel sprchovat nekdo po mne, tak uz bude mit rovnou teplou (tusim). Uz je to dlouho :mrgreen:. Nevim, jak tu ledarnu odstranit :nevim:.

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 03.02.17 16:38
@pedigka píše:
@Nimie
V tom hotelu to fungovalo dobre i napoprve?
Dam priklad: kdyz se pujdu sprchovat jako prvni, tak z kazde trysky vylitne ledova voda a pak uz pokracuje tepla. Kdyby se sel sprchovat nekdo po mne, tak uz bude mit rovnou teplou (tusim). Uz je to dlouho :mrgreen:. Nevim, jak tu ledarnu odstranit :nevim:.

Právě jsem si nevšimla, že by tam bylo něco takového, takže mám za to, že to fungovalo v pohodě :think: bohužel si nevzpomenu co to bylo za značku.

mooch
Extra třída :D 13736 příspěvků 03.02.17 21:07

@Nimie tam zavolej a zeptej se, ne? Ja se jednou ptala cisnika, co maji za kachlicky na zachode a shodou okolnosti tehdy sedel v res

mooch
Extra třída :D 13736 příspěvků 03.02.17 21:07

V restauraci pan provozni a ten vedel

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 04.02.17 18:53
@mooch píše:
@Nimie tam zavolej a zeptej se, ne? Ja se jednou ptala cisnika, co maji za kachlicky na zachode a shodou okolnosti tehdy sedel v res

Bylo to tak 6 let zpátky někde v Turecku… :mrgreen:

mooch
Extra třída :D 13736 příspěvků 05.02.17 11:59

Hmm, tak to mas blby.. :mrgreen:

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 05.02.17 14:05
@mooch píše:
Hmm, tak to mas blby.. :mrgreen:
:mrgreen: právě

Lucka17
Nováček 4 příspěvky 06.02.17 15:54

Je normální, že při prvním spuštění vody se nejdříve spustí studená, protože ve vodovodním řádu je zbylá voda a ta vychladne. Teplá tam musí teprve přijít. Ale to se stává i u normálních umyvadlových baterií. Jestli nechceš být osprchovaná ledovou vodou, tak si pusť nejdřív ruční sprchu a pak zapni teprve trysky. Máme masážní panel, doporučili nám ho v M. B.KERAMICE a jsme spokojeni :D.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 06.02.17 16:01
@Lucka17 píše:
Je normální, že při prvním spuštění vody se nejdříve spustí studená, protože ve vodovodním řádu je zbylá voda a ta vychladne. Teplá tam musí teprve přijít. Ale to se stává i u normálních umyvadlových baterií. Jestli nechceš být osprchovaná ledovou vodou, tak si pusť nejdřív ruční sprchu a pak zapni teprve trysky. Máme masážní panel, doporučili nám ho v M. B.KERAMICE a jsme spokojeni :D.

Tohle chapu, ale i kdyz v rucni sprse uz je tepla, tak presto kdyz nasledne zapnu trysky, tak z kazde trysky vystrikne ledova voda :zed: :cert: a az pak tepla. Skoda, ze to nefunguje, tak jak ma. Takovych penez to stalo.

Lucka17
Nováček 4 příspěvky 06.02.17 16:17
@pedigka píše:
Tohle chapu, ale i kdyz v rucni sprse uz je tepla, tak presto kdyz nasledne zapnu trysky, tak z kazde trysky vystrikne ledova voda :zed: :cert: a az pak tepla. Skoda, ze to nefunguje, tak jak ma. Takovych penez to stalo.

Asi záleží i od jakého výrobce to máš…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >