Hypnóza - dr. Zíka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 08:01
Hypnóza - dr. Zíka

Dobrý den, trpím generalizovanou úzkostnou poruchou. Přemýšlím o návštěvě pana doktorka Jířího Zíky, který je hypnotizér. Nicméně návštěvy nejsou zrovna nejlevnější záležitostí a já bych předtím ráda slyšela Vaše zkušenosti.

Případně jiné postupy, jak s úzkostmi bojovat. Zkouším různé meditace, ale nedokážu se vůbec uvolnit. Moc Vám děkuji.

Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25857 příspěvků 16.01.19 08:25

Psychoterapie a zjistit duvody. Pak pracovat na zmene.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 08:55

Byla jsem u Ziky pred lety a mohu jen doporucit. To, ze mne dostal ze stredne tezkych depresi, mluvi za vse. Sice nejake depresivni stavy pretrvavaji, ale uz nemyslim kazdou chvili na sebevrazdu.
Nevim, jak je to ted, ale pokud Ti nevadi trochu arogantni chovani a divne prostredi na sezeni, tak do toho jdi.

Omlouvam se za anonym

Ou
Kelišová 6219 příspěvků 16.01.19 09:18

Spíš vstupte do normální psychoterapie.

Relativně rychlé výsledky má kognitivně behaviorální terapie http://www.cskbt.cz/…erapeutu.php

Jak to funguje je srozumitelně a prakticky popsané v téhle knížce https://www.kosmas.cz/…ost-a-obavy/#…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 21:58

Děkuji všem za odpověď :-)

Asi zkusíme obě varianty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >