Hypnóza, zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eris055
Povídálka 35 příspěvků 08.07.19 22:26
Hypnóza, zkušenost

Zdravím
Je tu někdo, kdo si prošel hypnózou? Hlavně mě zajímá jak to ta osoba vnímá, nemusí se mnou sdílet žádné konkrétní informace, kdyby mu to bylo nepříjemné. Zajímá mě hypnóza se zaměřením na minulé životy ale stačí i s jiným cílem. Chtěla bych vědět co člověk vidí, co cítí, jak vnímá hlas hypnotizéra a podobně. Děkuji :)

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8170 příspěvků 08.07.19 22:36

Nenech si do hlavy šťourat nikým, kdo prodává iluzi o „minulých životech“. Takový šarlatán prostě nebude mít patřičný výcvik a především nebude umět řešit, když se stane něco co nebude podle plánu.

Nehledě na to, že pocit „rozumím tomu a mám nad tím kontrolu, tohle se děje protože v minulém životě jsem byla Johanka z Arku“ je pouze dočasný, a funguje leda na lehčí neurotické bolístky. Pokud zápasíš s vážnějšímí stavy úzkostí či poruchami nálad, tak to fakt nebude fungovat a jen to oddaluje smíření se s tím, že efektivní cestou k sobě samé je regulérní psychoterapie. Třeba s využitím hypnozy - ať už klasické a nebo ericsknovské. ale od někoho kdo má velký základní výcvik a reálný výcvik v hypnoze, ne pár nesmyslných víkendů u Dragomireckého a nebo jiného podvodníka.

Jinak hypnoza jako taková je podobná stavu před usnutím (fyziologicky je to téměř totožné) a žádné velké změny vnímání nenastávají.

Uživatel je onlineterez8
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 08.07.19 23:05

@Eris055 ja jsem chodila na hypnozu celkem dlouho, od malicka trpim na migreny a nic mi nezabiralo, takze sem nakonec kombinovala neurologa s akupunkturou a hypnozu, to mi konecne pomohlo..ale od toho doktora vim, ze k nemu chodily zensky i s neplodnosti a i ze jednou resil s nejakym panem, ze si nemohl vzpomenout, kam zalozil nejakej dokument, tak to resili hypnozou a zadarilo se :) jak na to reagujes je ciste individualni..pri vstupu do hypnozy se soustredis na jedno miste a tesne predtim, nez jsem „usnula“ se mi vsechno zmenilo v namalovany..pak to bylo jakobych usnula a hlas doktora jsem slysela jakoby z dalky, kdyz jsem upadla do hodne hlubokeho „spanku“ tak jsem ho neslysela vubec..trvalo to tak hodinu, celou dobu jsem u toho sedela a ruce se mi ruzne pohybovaly..ale delka i chovani je u kazdeho jina..nekdo u toho i chodi, fakt zalezi..ale do hlavy ti nikdo nevidi a to co ty behem hypnozy vidis je jen pro tebe..pak si po tom muzete s doktorem promluvit a nejak to rozebrat.. Urcite bych hledala na netu kvalitni psychology, ne nejaky sarlatany..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 01:06

Já jsem si hypnozou sice neprošla, ale minulý život jsem zjistila jiným způsobem. Musím říct, že bych se bez této informace sice obešla, ale už se stalo.

Uživatel je onlinePan Svobodomyslny
Povídálka 25 příspěvků 09.07.19 02:16
@Anonymní píše:
Já jsem si hypnozou sice neprošla, ale minulý život jsem zjistila jiným způsobem. Musím říct, že bych se bez této informace sice obešla, ale už se stalo.

ach jo, pak ta civilizace má nějak vypadat, když i u nás jsou pořád lidi, co budou klidně točit virgulí nad minulými zivoty…

Eris055
Povídálka 35 příspěvků 09.07.19 21:17
@Anonymní píše:
Já jsem si hypnozou sice neprošla, ale minulý život jsem zjistila jiným způsobem. Musím říct, že bych se bez této informace sice obešla, ale už se stalo.

Mohu se zeptat jakym způsobem? Klidně do soukromé zprávy

Btw nejde mi ani tak o dostat se do těch minulých životů jako spíše o průzkum toho jakými způsoby se to dá zjistí, jak se u toho člověk cítí, co vidí a podobně. Sama to asi úplně zkoušet nechci, ne že bych tomu nevěřila ale spíš to nepotrebuji vědět. ;)

Eris055
Povídálka 35 příspěvků 09.07.19 21:19

@terez8 děkuji moc mi to pomohlo :)

Váš příspěvek
Reklama