Hypospadie

Anonymni
25.7.09 15:56

Hypospadie

Zdravim vas vsechny ,kteri trpi touto poruchou moc.trub.
Vzhledem ktomu ,ze prave prodelavam to same ,tak bych se zde rad seznamil a popovidal s nekym ,kdo si jiz take uz neco takoveho prodelal,je mi 23 a nedavno jsem byl na operaci ve vojenske nem. po 10 dnech mi vyndali hadicku z bricha vse bylo v poradku ,jenze po par dnech se mi vytvorila pistel ,no mozna ani ne pistel ale to same usti ,ktere jsem mel od mala,NO A TAK JSEM NAVSTIVIL DOKTORA A TEN MI NARVAL OPET HADICKU DO PENISU ,NIC PRIJEMNEHO ,PREJ ZE SE TO MOZNA SLEPY DOHROMADY ,NO A UZ SE BLIZI DEN KDY BY MI JI MELI VYNDAT,JENZE TA DIRKA JE TAM PORAD A NEDOKAZU SI PREDSTAVIT ZE PUJDU ZNOVA POD KUDLU,OBDIVUJU TY LIDI KTERI JDOU TREBA I 4KRAT NA OPERACI KVULI TEM PODELANEJM PISTELIM .dUVOD PROC TO SEM PISU JE ZE BYCH SE OPRAVDU RAD SEZNAMIL S NEKYM PRIBLIZNE STARYM JAKO JA SKYM BYCH SI MOHL PROMLUVIT ,TREBA I OSOBNE. DEKUJI A DRZIM VSEM PALCE .!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18639
25.7.09 17:39

Jediná možnost jak se sem tenhle človíček mohl dostat je zadáním slova Hypospadie do googlu a zřejmě mu vyběhl odkaz na mou diskuzi? JInak nevím, proč by 23 letý chlap hledal stejně postiženého chlapa zde… Obávám se že ti asi nebudeme schopné pomoci, ale drž se, třeba vše dobře dopadne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zdendaobratle
10.11.12 19:24
@Lacenka píše:
Jediná možnost jak se sem tenhle človíček mohl dostat je zadáním slova Hypospadie do googlu a zřejmě mu vyběhl odkaz na mou diskuzi? JInak nevím, proč by 23 letý chlap hledal stejně postiženého chlapa zde… Obávám se že ti asi nebudeme schopné pomoci, ale drž se, třeba vše dobře dopadne…

Já myslím že je to dobře, že to dává sem na tyto stránky. Pro každého je to veliká podpora a pocity so o ni podělit hodně to pomáhá si popovídat těchto problémech a držím mu palce aby mu to vše dopadlo dobře. Je my 52 let a mám taky hypospadii penisu. Na žádných stránkách se to neobjěvuje jenom tady a jsem rád, že jsou tady ty stránky i když je to specialně dělané pro děti stím souhlasím a přeji jim úspěšné operace. A brzké uzdravení a mín trápení po operaci. s pozdravem Zdenda.

• Nahlásit
  • Citovat
1563
10.11.12 19:59

Ahoj já teda s tím nic nemám, jelikož jsem žena :D ale syn to má, je mu 8.měsíců a má jít na nějaké vyšetření tak se bojím co mu řeknou, do toho kulky se mu vracejí do třísel, takže to bude asi ještě veselé, je už po operaci ledvinové pánvičky tak snad nebude muset znova pod kudlu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zdendaobratle
10.11.12 23:08

Ahoj jedná se o toho 23 kluka ten anonym. Co se týče vašeho syna tak mu přeju hodně zdravička a myslím, že se upraví varlata a bude to vše pořádku a na kudlu snad nepujde a penisem uvidíte v jakém stádium to bude vypadat já to sice měl ale doktoři řekli, že to není tak akutní a mám dvě děti a bez operace, bude to dobrý s pozdravem Zdenek.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama