Hypotéka od státu 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.19 22:21
Hypotéka od státu 2019

Ahoj, najde se někdo, kdo letos žádal o hypo od státu? Zajímají mě informace jak to probíhalo, jak dlouho to celé trvalo a jak jste spokojení? A ráda bych se i dozvěděla o jak velkou hypo jste žádali, s jakými příjmy a kolik máte dětí. Jde mi jen o porovnání. Klidně anonimní info :)…letos budeme kupovat dům za 1,9mil., 20%máme svých. Ale splácíme ještě úvěr 5500 měsíčně. Já byla do září na rodičovské dovolené. Pak říjen-prosinec pracovala pul úvazku v neměcku. A leden-duben úřad prace a nyní od května zase pracuji v nemecku na půl úvazku. Já mám příjem 530eur (13000) a 11000 příspěvek na děti z DE a ještě mám brigádu 3000mesicne v ČR. Manžel pracuje v ČR a má 18000 čistého+1000 ve stravenkach. Zajímá mě jestli na to dosáhneme. Nyní bydlíme v pronájmu a vyhazujeme 12000 měsíčně jen za nájem mini bytu. U té státní hypotéky nám vypočítali že bychom spláceli jen 6030kč 20 let. Takže mě to dost láká. V nájmu už bydlíme 7let a když si spočítal kolik peněz jsme tím vyhodily z okna, už mohlo být půl domu splaceno. Omlouvám se za anonym, ale píši tu o docela osobních věcech, tak proto..

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama