Hysterický řev 11měsíčního

21.6.15 19:34

Hystericky rev

Maminky prosim o radu. Zacinam byt uz opravdu zoufala, ale nase 11 mesicni mimco uz 3 mesice nechce v noci spat v postylce. Vzdy kdyz ho ukladam ke spanku tak vypije mliko z flasky a pak zacne hystericky plakat. Uz s pritelem necime co s tim. Vyzkouseli sme vsechno mozne ale vysledek porad stejny. Nepomaha nechat vyrvat, jediny co pomaha sedet u nej a hladit jenze to trva tak hodinu dve nez usne. Predtim spal uplne krasne ale ted je to horor ;( uz jsem z toho na nervy. V noci se take budi ;( dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1482
21.6.15 19:39

Já u toho našeho lupiče (6m) tu hodinu sedím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13040
21.6.15 19:44

U nás taky bylo období, kdy jsem i hodinu seděla u dítěte a uspávala. surfovala jsem na netu na tabletu ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
21.6.15 19:46

@weweruška Jsme na tom stejne i s vekem mimca. Vis, co paradoxne pomohlo? Dovolena, kde jsme se mu naprosto podridili a najednou po navratu domu neni problem (klepu), ted doufam, ze to vydrzi.
U nas rval 3 hodiny u me v ruce a nekdy jsme koncili tim, ze jsme nalozili do auta a jelo so.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
21.6.15 19:50

Tak když usne jedině, když jsi u něj, tak bud u něj. v čem je jako problém? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
26224
21.6.15 19:55

@brko Treba to ma jako my, u nas v kritickem obdobi rval az do usnuti a bylo jedno jestli jsme u nej nebo ne. Ted rve, ale jenom chvilku.Ono je fakt vycerpavajici, kdyz ti dite denne rve 2-3 hodiny. U nas nezabiralo nic, jen kocar, ted mi prijde, ze pochopil, ze se spat bude a neprotestuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
21.6.15 19:56

A myslím, že jste všechno nevyzkoušeli, jak píšeš. Vzala bych si prtě k sobě do postele. Myslím, že zmizí jak noční buzení, tak problém s uspáváním.

• Nahlásit
  • Citovat
21
21.6.15 19:58

Možná je to separační úzkost. Já u mrňouse hodinu sedím, on se totiž cca po hodině probere a zkoumá situaci. Jakmile mě nevidí, probudí se a pak už je problém uspat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
21.6.15 20:07

@brko věř tomu, že na některé děti to nezabere. Máme za sebou 3 měsíce, kdy jsme zkoušeli opravdu všechno kromě medikamentů a řval večer co večer do chvíle než usnul. Jediné, co pomáhalo, byl kočár a auto, ale i tam často řval do usnutí. V posteli jsme ho měli taky a taky řval a usnul tam jen 1× a celou noc se budil…

@weweruška zkuste mu vyhovovět, aby neměl důvod plakat. U nás stačily 2 týdny. Mám pocit, že jak si přestal spojovat usínání s nepříjemným pocitem, tak je všechno mnohem lepší. Ale neraduju se předčasně. Občas jsme takové vlaštovky měli a po týdnu jsme byli ve starých kolejích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.15 20:08

@Allat take me to napadlo. Vim ze to rozpoutala 4 denni navsteva u babicky. Prtz tam spat nechtel a navic mu rostly zoubky. Tak sme ho uspali a vecer kdyz se vzbudil a nechtel zabrat sel k nam do postele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.15 20:09

@Billi u nas byl klid do doby nez jsme zustali u babicky na 4 noci. Od te doby mame ten hysterak. Porad doufam ze to prejde. Ze ma jen takove obdobi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26224
21.6.15 20:16

@weweruška tak pokud spí u vás v posteli, vzala bych si ho do postele. Pokud něco pomáhá, tak bych byla ráda a využila to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
21.6.15 20:16

@weweruška když se zkusím vžít do prostého myšlení mimina: je mi zle a jsem na cizím místě a máma nikde = průšvih. Řvu, máma si mě vzala k sobě, pohoda :-) ALE další noc znovu a znovu… Radši budu řvát rovnou. Takhle se snažím porozumět všem prťavcům a zatím mi to funguje ;) Podle mě se zklidní, ale kdy, to těžko říct, toto asi záleží na více okolnostech :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18621
21.6.15 20:45
@Billi píše:
@weweruška tak pokud spí u vás v posteli, vzala bych si ho do postele. Pokud něco pomáhá, tak bych byla ráda a využila to.

Taky volím cestu nejmenšího odporu. Cílem je spící dítě (a pokud možno co nejmenší pruda pro rodiče uspavače), jak k tomu dospěju už tolik neřeším, protože ono se to stejně x krát změní, aby se to v určitém věku definitivně změnilo a dítě začalo usínat samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
21.6.15 20:53

Já dávám malou spát až když se jí chce. Když jsme zkoušeli dávat spát v 8h byl řev večer co večer, v postýlce, ve velký posteli, na ruce, hlazení, zpívání atd… prostě nic. Teď jí nechávám hrát si dokud si nezačne mnout očička, pak šup do postýlky, mlíko a do deseti minut je tuhá bez kńournutí. Někdy jde třeba až v deset, ale většinou je tam v půl devátý. Je jí 8m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama