Hysteroskopie - žádanka do nemocnice

27.6.19 07:46

Hysteroskopie zadanka do nemocnice

Ahojte potrebuju poradit chodim do ivf repromedy a mela jsem.jit na 2pokus vlozeni embria 1pokus byl neuspesny…ale na ultrazvuku me nasli neco a ze je lepsi udelat hystereskopiji to.je ze se kouknou kamerou do delohy a pojud by byl polyp tak ho odstrani.. jenze v repromede to stoji4000kc a v nemocnici zadarmo…ale kdyz nevim. presne kdy me zacnou mesicky jelokoz se hystereskopije dela 6 az11den cyklu a do repromedy mam zavolat1den menstruace a 6den asi jit na hystereskopii…
Jaka je cekaci lhuta? kdyz mam zadanku chtela bych jit do bohunic..do brna byla jste tam nektera? Dekuju za odpoved… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.6.19 07:52

:cert: to je mazec co ty CARY zkoušejí. Hysteroskopie je běžně na pojišťovnu také jsme minulý měsíc byla a to v CAR a ZADARMO.
Nicméně náš CAR si zase účtoval 13tis za něco co je jinde celé na pojišťovnu :cert:
peníze světem vládnou :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2479
27.6.19 07:54
@Racochejlek87 píše:
Ahojte potrebuju poradit chodim do ivf repromedy a mela jsem.jit na 2pokus vlozeni embria 1pokus byl neuspesny…ale na ultrazvuku me nasli neco a ze je lepsi udelat hystereskopiji to.je ze se kouknou kamerou do delohy a pojud by byl polyp tak ho odstrani.. jenze v repromede to stoji4000kc a v nemocnici zadarmo…ale kdyz nevim. presne kdy me zacnou mesicky jelokoz se hystereskopije dela 6 az11den cyklu a do repromedy mam zavolat1den menstruace a 6den asi jit na hystereskopii…
Jaka je cekaci lhuta? kdyz mam zadanku chtela bych jit do bohunic..do brna byla jste tam nektera? Dekuju za odpoved… :)

řekla bych že v nemocnici tak tři měsíce. Já tedy nevím souvislost s IVF, ale na hysteroskopii jsem byla v Sanusu a byla zadarmo..ano je to kontrola děložní sliznice a výsledek se posílá na cytologii. Do Sanusu jsem právě šla z důvodu kratší doby objednání cca 14 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.19 08:39

Ono asi záleží jak jsou vytížení. Já na to byla v nemocnici kam mě poslali z CARu, sice já měla aj laparoskopii, ale jelikož u mě nebyla jistota že ms dostanu. Když jsem se přišla do nemocnice objednat tak jsem byla 9.DC a chtěli mě vzít už 12.DC, ale jelikož bych nestihla předoperační tak mě to dělali 19. DC a v pohodě… A měla jsem to na pojištovnu

• Nahlásit
  • Citovat
28.6.19 08:31

De

Dekuju za odpovedi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.9.19 20:45

Kdy po hystereskopii jit na ket?vlozeni embria?

Ahoj holky 15.7.jsem byla na hystereskopii nasli mi polyp 5mm velky odstranili ho…muzu jit v zari na vlozeni embria…pomohlo nektere zvas hystereskopie odstraneni polypu aby se embrio uhnizdilo dik za odpoved…bojim se aby se me ten polyp neudelal znova…:-( :,( dekuju holky moc za vase odpovedi!!oni v repromede me prijdou honem honem skoro me tu hystereskopii nechteli udelat ze msm dost embrii 5 jeste ale ze tam neco vidi na leve strane tak jsem rekla ze chcu jit na hystereskopii pokud to nevyjde asi odejdu jinam do jineho centra…to jsem ale odbocila dekuju za odpovedi a za vase zkusenosti:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama