IFertracker

1
12.6.16 11:06

iFertracker

Ahojte Holky, :mavam:
Chtěla jsem se zeptat jestli tu není nějaká dobrá duše co má zkušenost s měřením bazální teploty pomoci iFertracker. Oběvila jsme to na internetových stránkách ot****cz a uvažuji o koupi, ale vzhledem k tomu že je to docela drahá věcička chtěla jsme se první touto cestou zeptat jestli náhodou nemate někdo nějakou zkušenost popřípadě co si o tom myslíte.
Moc děkuji za jakou koliv reakci.
Přeji hezkou Neděli :D

edit admin 13.6.216

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3
14.6.16 10:40

Dobrý den,

zkušenosti z několikaměsíčního používání iFertrackeru a jeho srovnání s LadyCompem od PharmDr. Margit Slimákové najdete na jejích stránkách:
http://www.margit.cz/…at-plodnost/

S pozdravem
Lukáš Rejchrt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.17 12:54

Ahoj,
Mam tu vecicku asi mesic a funguje podle me fakt dobre. Bazalni teplotu meri perfektne a trefilo to den ovulace (resp. teplota stoupla presne den po), pouzivam dohromady s ovulacnimi testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
16.11.18 23:41

Ahoj holky :D
Obnovuji diskuzi. Dost přemýšlím o pořízení iFertrackeru, není tu někdo s aktuálními zkušenostmi s používáním? Mám velmi nepravidelnou pracovní dobu, rozptyl ranního vstávání je od pěti do devíti (o víkendu ještě více :mrgreen: ), takže mi tohle přijde jako super užitečná věc :) tak budu rada za sdílen zkuseností, moc jsem toho nikde nenašla… děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7026
17.11.18 06:02

@PepiKo doporučím na facebooku uzavřenou skupinu Přirozená antikoncepce ;) tam asi bude více odezvy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
17.11.18 08:06

@saphire děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
4.4.19 19:47

Ahoj Holky IFertracker mam doma ale mam docela nízké hodnoty nemate s tim nekdo zkušenost? Vsichni píší ze se musi bazalni teplota merit jinde nez v podpaží ale tento teplomer se lepí do podpaží na noc tak jestli to nemuze byt tim? Dekuji za nazor :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.20 23:32

Ifertracker

Hodne dlouho jsem hledala nějaké receneze, ale nakonec jsem se rozhodla pro ifertracker.
Zas tak drahý nebyl ( oproti různým monitorům za 10 000kč)
Bála jsem se náplastí ( ze to bude nepříjemné), ale vše bylo ok. Opravdu jednoduše se sundavalo. Navíc to při spaní vůbec nepřekáželo.
Pravda, teploty jsem měla nižší, než při měření teploměrem v ústech.
Byla to opravdová úleva od vstávání a měření teploty v ústech. Nebyla jsme z toho ve stresu a těšila jsem se každé ráno na synchronizaci.
Minusy jsou, že se musí spát aspoň 6 hodin…No aspoň to hlídá zdravý životní styl a další mínus : „drahé“ náplasti ( pokud člověk měří pořád tak se to prodraží) Prý lze nahradit normální náplastí.
Co je potřeba také zmínit, tak o ifertracker je potřeba se starat. Každý den sundat náplast a vydenzifinkovat. Já jsem dezinfikovala tak obden a to ješte jen technickým lihem, který byl už doma a podstatně levnější, než to co doporučoval výrobce.
Přepisovala jsem si ještě nahrána data do aplikace OvuView, kterou doporučuji.
Po několika měsících jsem přestala měřit, protože jsem spala méně než 6 hodin, ale určitě mám v plánu se k tomu vrátit.
Nelituji tohoto nákupu.
Lituji toho času a energie, kdy jsem měřila teploměrem a byla jsem že situace zoufalá.
Samozřejmě jen můj názor, každá žena to má jinak a někomu prostě teploměr a graf stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
55
26.3.20 21:59
@Anonymní píše:
Hodne dlouho jsem hledala nějaké receneze, ale nakonec jsem se rozhodla pro ifertracker.
Zas tak drahý nebyl ( oproti různým monitorům za 10 000kč)
Bála jsem se náplastí ( ze to bude nepříjemné), ale vše bylo ok. Opravdu jednoduše se sundavalo. Navíc to při spaní vůbec nepřekáželo.
Pravda, teploty jsem měla nižší, než při měření teploměrem v ústech.
Byla to opravdová úleva od vstávání a měření teploty v ústech. Nebyla jsme z toho ve stresu a těšila jsem se každé ráno na synchronizaci.
Minusy jsou, že se musí spát aspoň 6 hodin…No aspoň to hlídá zdravý životní styl a další mínus : „drahé“ náplasti ( pokud člověk měří pořád tak se to prodraží) Prý lze nahradit normální náplastí.
Co je potřeba také zmínit, tak o ifertracker je potřeba se starat. Každý den sundat náplast a vydenzifinkovat. Já jsem dezinfikovala tak obden a to ješte jen technickým lihem, který byl už doma a podstatně levnější, než to co doporučoval výrobce.
Přepisovala jsem si ještě nahrána data do aplikace OvuView, kterou doporučuji.
Po několika měsících jsem přestala měřit, protože jsem spala méně než 6 hodin, ale určitě mám v plánu se k tomu vrátit.
Nelituji tohoto nákupu.
Lituji toho času a energie, kdy jsem měřila teploměrem a byla jsem že situace zoufalá.
Samozřejmě jen můj názor, každá žena to má jinak a někomu prostě teploměr a graf stačí.

Ahoj, můžeš mi prosím napsat? Ifertracker mi má zítra dorazit. Ráda bych se poptala :palec: diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama