Imunologická léčba neplodnosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
591
16.11.16 17:03

Imunologická léčba neplodnosti

Ahoj holky, prosím o radu (názor)- podstoupila jsem léčbu prednisonem na 3 měsíce (protilátky proti spermatu a trofoblastu), nyní mám výsledky OK, byla jsem v caru a řekli mi, že další IVF (resp. stimulace atd..) bude možné začít z organizačních důvodů až v lednu. Chci se zeptat, za jakou dobu jste absolvovali po léčbě prednisonem další IVF? mám strach, aby se mi znovu za takovou dobu imunita nepošašila, když jsem prednison dobrala v říjnu, děkuji moc za info :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
169
16.11.16 17:20

A nemáš ho užívat i dále? Já jsem taky byla na imuno vyšetření - výsledek jako ty a předepsali mi prednison, užívala jsem ho dva měsíce, pak jsem šla znovu na vyšetření které ukázalo ze prednison zabral a měla jsem ho užívat nadále a během 5 cyklu otěhotnět. Pokud by se nepodařilo musela bych ho vysadit na dva měsíce a pak znovu stejně schéma. Já jsem otěhotněla a užívala ho až do cca 17 týdne. Už nevím kdy přesně jsem ho vysadila. Možná v 18 tt. Teď bychom chtěli další mimco takže po prvním vyšetření jedu stejný postup. Jakou dávku jsi brala? 5mg denně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
16.11.16 17:38

Závěr od doktorky z imuna je: prednison vysadit a dále péče v car.. mám odoperovanou endometriozu a jeden vejcovod..čili proto ivf, brala jsem 5mg, partner má leukocytospermie (bakterky ve spermijkách) tak se bojím, že když budeme mít nechráněný styk, tak se mi ty protilátky vytvoří zase :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
16.11.16 17:42
@PipetkaJ píše:
Ahoj holky, prosím o radu (názor)- podstoupila jsem léčbu prednisonem na 3 měsíce (protilátky proti spermatu a trofoblastu), nyní mám výsledky OK, byla jsem v caru a řekli mi, že další IVF (resp. stimulace atd..) bude možné začít z organizačních důvodů až v lednu. Chci se zeptat, za jakou dobu jste absolvovali po léčbě prednisonem další IVF? mám strach, aby se mi znovu za takovou dobu imunita nepošašila, když jsem prednison dobrala v říjnu, děkuji moc za info :kytka:

no hnedka jak jsme meli potvrzene vysledky ok tady neni na co cekat a az do ledna? 8o to je strasne dlouho se ta BI muze zase zhosrit :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1309
16.11.16 18:43

@PipetkaJ Ahoj, já brala léky 3 měsíce před IVF a 14 dní před samotným ET jsem dávky navyšovala.
Někdy ve 14 tt jsem byla na testech, které vyšly OK a pomalu jsem snižovala dávky. Cca po 14 dnech jsem je vysadila úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
17.11.16 13:43

@ElisC no tak to si mi dala brouka do hlavy, moc nevím co teď s tím :nevim: ale i tak díky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
17.11.16 17:58

@PipetkaJ Vím, že těch informací je spoustu a orientovat se v nich, když každý říká něco jiného je mazec.
Já teď budu podstupovat ket a zase mám stejnou léčbu, i když ty testy už jednou byly OK :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat