Reklama

Imunologické injekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 15:36
Imunologické injekce

Ahoj všem,
ráda bych poprosila o radu, ideálně odbornou, či přímou zkušenost. Pro často nemocnost jsem se dostala na alego-imuno. Mám alergické astma, dýchám kotrikoidy a každou chvíli jsem nemocná. Ještě jsem kojila nejmladší dítě, tak mi bylo řečeno, že zatím ne, ale tento podzim mi chce dát doktorka nějaké imunologické injekce. Tak se chci zeptat, co to vlastně je? Má to smysl? Není to nějaký driák? Měla bych se díky tomu zbavit i těch kortikoidů, ale mám strach, jestli mi to nerozjede zase něco jinýho.
Zkoušela jsem nějaké alternativy, ale nic moc nezabralo a už se mi do toho vrážet peníze nechtějí.
Máte někdo zkušenost? Mám věřit lékařům? (mám s tím poslední roky problém, krom naší dětské).
Děkuji všem za jakoukoliv zkušenost.

Reklama

Reakce:

alisekR
Kelišová 5006 příspěvků 16.02.17 16:07

Dostávám je už osm let, každý třetí týden. Obvykle se nedotávají tak často, ale u mě už to nejde změnit :( Nevím, co přesně ti chtějí dávat :nevim:
Připrav se na to, že zlepšení stavu nastane po určitě době, není to ve stylu, píchnou tě a hurá je mi dobře…A ano, může se ti stát, že na nich zůstaneš už celý život a můžu ti říct, že je to únavné. Vím, že bez toho už bych tu možná vůbec nebyla, ale píchat sama si to nesmíš, jen u sestry, někde to nepíchají ani sestry a píchají jen doktoři :think: Takže na to musíš pořád myslet, já si pro injekce jezdím do krajské nemocnice každé tři měsíce, dostávám výjimku a mám je doma v lednici, píchá mi je praktik…ostatní chodí na aplikaci na odd. nemocnice.
Jestli chceš vědět něco víc, tak se ptej a nebo pošli SZ.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 16:48

@alisekR Děkuji z obsáhlou odpověď. Já bych je měla dostávat na tom alergu, kam chodím. A doktorka mě varovala, že se to dává v cyklech klidně 5 let, než se něco děje. Mám právě strach, aby to nebylo tak, že jak dostanu jednu, tak se povezu a řešení by bylo třeba jinde.
Děkuju moc, zkusím zjistit do podzima co nejvíc.

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 16.02.17 16:56

A není to „jen“ vakcina na alergie?

alisekR
Kelišová 5006 příspěvků 16.02.17 18:49
@Aries6 píše:
@alisekR Děkuji z obsáhlou odpověď. Já bych je měla dostávat na tom alergu, kam chodím. A doktorka mě varovala, že se to dává v cyklech klidně 5 let, než se něco děje. Mám právě strach, aby to nebylo tak, že jak dostanu jednu, tak se povezu a řešení by bylo třeba jinde.
Děkuju moc, zkusím zjistit do podzima co nejvíc.

Tak to nevím, když ti to chce dát alergolog :think: jestli se jedná o lidský imunoglobulin, který dostávám já. Já to mám přímo z odd. imunologie v nemocnici :nevim: Takže nevím.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 16.02.17 19:35
@-Evka- píše:
A není to „jen“ vakcina na alergie?

Nevím, musím víc zapátrat a ptát se. Víš, jak to dneska je, něco ti dají, napíšou, píchnou a nikdo neřekne pořádně co a proč :zed:

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 16.02.17 20:37

Pokud je to na alergie, tak ty se dávají maximálně pět let.
Budou ti je dávat na to, aby se zlepšilo astma a alergické projevy?
Chodila jsem na vakciny na alergii, ale jsem ten případ kdy efekt moc dlouho nepřetrval.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama