Inglesina Classica - názory

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vodnarka2013
Kecalka 340 příspěvků 07.01.17 10:40
Inglesina Classica - názory

Ahoj… Už u prvního dítěte sem se zamilovala do kočárku Inglesina Classica.. Mate s kočárkem zkušenosti? Co si o něm myslíte?… jízdní vlastnosti?

Reakce:
Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 11:05

Nádhernej kočár :palec: Brala bych ho hned, ale byl už trochu mimo náš finanční limit :) Mám Tako Accoustic, kočárek podobného typu, tj. klasický houpací podvozek, velká nafukovací kola bez natáčení, pořádná prostorná hluboká korba… a jsem s ním naprosto spokojená, bydlíme na vesnici, chodila jsem s ním i venčit psy, takže louka, lesní cesta, rozbité polňačky… bez problémů. Nevýhodou je horší skladnost a taky je asi trochu těžší než ty moderní kočárky, co se složí jedním prstem :)

Monchichik
Kelišová 6474 příspěvků 07.01.17 11:14

Mně se líbí moc, kdybych teď měla mít dítě, pořídila bych si ho. Nevím, jestli úplně přesně tenhle, líbí se mi i repliky těch starodávných, jízdní vlastnosti by mě naprosto nezajímaly :lol:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >