Reklama

Inglesina Classica - názory

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vodnarka2013
Kecalka 333 příspěvků 07.01.17 10:40
Inglesina Classica - názory

Ahoj… Už u prvního dítěte sem se zamilovala do kočárku Inglesina Classica.. Mate s kočárkem zkušenosti? Co si o něm myslíte?… jízdní vlastnosti?

Reklama

Reakce:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 07.01.17 11:05

Nádhernej kočár :palec: Brala bych ho hned, ale byl už trochu mimo náš finanční limit :) Mám Tako Accoustic, kočárek podobného typu, tj. klasický houpací podvozek, velká nafukovací kola bez natáčení, pořádná prostorná hluboká korba… a jsem s ním naprosto spokojená, bydlíme na vesnici, chodila jsem s ním i venčit psy, takže louka, lesní cesta, rozbité polňačky… bez problémů. Nevýhodou je horší skladnost a taky je asi trochu těžší než ty moderní kočárky, co se složí jedním prstem :)

Uživatel je onlineMonchichik
Závislačka 4182 příspěvků 07.01.17 11:14

Mně se líbí moc, kdybych teď měla mít dítě, pořídila bych si ho. Nevím, jestli úplně přesně tenhle, líbí se mi i repliky těch starodávných, jízdní vlastnosti by mě naprosto nezajímaly :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama