Jak na inkontinenci?

Anonymni
23.2.08 15:31

Inkontinence jak na ni?

Ahoj, omlouvám se, že píšu nepřihlášená, ale je mi to takové trapné… Čeká mě další porod a už po prvním jsem měla problémy s inkontinencí. Byť jsem cvičila svaly pánevního dna jak to šlo a MUDr byl spokojený, přece jen, když kýchnu nebo udělám prudší pohyb, tak si učůrnu a strašně mě to obtěžuje… Po dalším porodu se to těžko zlepší, tak jsem Vás chtěla poprosit o radu, zda jste některá absolvovala nějaký zákrok, který by to odstranil, případně, zda Vám doktor předepsal nějaké čípky, či prášky, které inkontinenci zlepšily. Děkuji za Vaše náměty. Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.2.08 15:43

Marti mě se to po porodu občas stalo taky :oops: :oops: :oops: .Rodila jsem kleštěma a byla jsem hodně šitá a tak jsem šla k dr a říkal že nejlepší je cvičit a posilovat nevim jak to nazvat-pochvu :lol: :lol: .
Tak jsem pravidelně několikrát denně cvičila(u pc se cvičí nejlíp,stejnak tu prosedim hodiny..) a za necelí měsíc bylo po problému. :wink:
Musíš jako by stáhnout pochvu a zase povolit a dr říkal aspon 30× a tak 10× denně :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
23.2.08 15:55

Hm … mám stejný problém.Dr mi říkala že vzhledem k tomu že chci ještě jedno mimčo, nemá cenu s tím teď něco dělat, takže mi nezbývá než si dávat bacha tzn. nekašlat, nekýchat a nesmrkat jinak než s nohama u sebe, neběhat, pokud cítím že už potřebuju na wc tak okamžitě jít :roll: .Je to vopruz :roll:

Dalmatinko - a myslíš že by to pomohlo i po 2 letech? No můžu to vyzkoušet, ale nevím jak si vzpomenu 10krát deně „cvičit“ :roll:

Martinko - a není za co se stydět, protože o je problém mnohých z nás, bohužel :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2237
23.2.08 16:20

Ahoj,

taky me to trapilo a sehnala jsem si o tom dost info. Nejkrajnejsi reseni je nejaka jednoducha operace. Me se to nakonec zlepsilo samo az ted. Cili temer dva roky po porodu. Nevim, pred jakou dobou jsi rodila ty.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.2.08 17:15

Tak já jsem rodila před dvěma lety, teď jsem v 7.měsíci těhu, ale i když jsem posilovala pánevní dno, stejně během těch dvou let moc velký pokrok nebyl. A nevíte, co je to za operaci?

• Nahlásit
  • Citovat
2237
23.2.08 17:54

Ja o tom videla nejaky dokument na CT a taky to bylo v letaku u doktora. Gynekolog ho urcite ma. Zkusim pohledat na netu.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
23.2.08 18:31
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
23.2.08 21:26

Ahoj!
Moje mamka tímto trpěla po čtyřech porodech, z toho jednou dvojčata. Doktoři říkali, že má povolené vazy, které drží močový měchýř, nebo tak něco. Byla na operaci, kde jí podvázali nějakým umělým vláknem to, co nedrželo a má pokoj, úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
24.2.08 11:30

jak píše Evička, jednoduše se umělím páskem něco přizvedne - zpevní a je po inkontinenci … moje mamka na tom byla a jje teď naprosto v pohodě. Jenže jak už jsem psala, mě dr nedoporučila, bo při druhém porodu by se to poničilo a museli by to dělat znova. :roll: Není to ještě tak strašný, takže se to dá …

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama