Inkontinence v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hrebicek
Povídálka 35 příspěvků 02.11.10 22:20
Inkontinence v těhotenství

ahoj holky, chtela jsem se zeptat jak resite problem s inkontinenci v tehotenstvi, pokud ji trpite. Jsem v 16tt a bohuzel je to tady. Problemy jsem mela po prvnim porodu, ale po pul roce prestaly. A ted temer z niceho nic je to zpatky, hlavne pri kasli a smichu. Je to velmi neprijemne, nebot to neni jen takove male „ukapnuti“. Na kontrolu k DR jdu az za 2tydny. Co s tim delate, resite to nejak, nebo se to musi vydrzet. Predem diky za vase reakce.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 22:44

Ahojky jsem 28tt ale taky na to hrozne trpím uz od 16tt a ne jenom ukapnutí ale nekdy je toho dost..nosim slipove vlozky nic jineho se delat nedá bohuzel :nevim:

vrobca
Hvězda diskuse 52117 příspěvků 03.11.10 07:11

Tak já jsem obě celá těhotenství nosila vložky. Sice jsem si říkala na začátku, tak pohodička, teď si několik měsíců odpočinu od té mrchy, to jsem si sice odpočinula, ale vložky jsem pronosila celé těhotenství, takže si člověk nevybere :-(

Integra
Kelišová 7479 příspěvků 03.11.10 07:14

Já mám prvné těhotenstí a taky s tím mám problém, někdy až nechápu :nevim: Zajdu si na záchod a jak jdu z něj tak…nevím no. Nosím intikmy, jsou tenčí, tak je tak necítím :wink:

surovka
Kecalka 328 příspěvků 03.11.10 07:41
hrebicek píše:
ahoj holky, chtela jsem se zeptat jak resite problem s inkontinenci v tehotenstvi, pokud ji trpite. Jsem v 16tt a bohuzel je to tady. Problemy jsem mela po prvnim porodu, ale po pul roce prestaly. A ted temer z niceho nic je to zpatky, hlavne pri kasli a smichu. Je to velmi neprijemne, nebot to neni jen takove male „ukapnuti“. Na kontrolu k DR jdu az za 2tydny. Co s tim delate, resite to nejak, nebo se to musi vydrzet. Predem diky za vase reakce.

Cvište cviky na zpevnění pánevního dna!!! To pomůže!

Integra
Kelišová 7479 příspěvků 03.11.10 08:09
surovka píše:
hrebicek píše:
Cvište cviky na zpevnění pánevního dna!!! To pomůže!

A to jsou jaké? Jako mě spíš někdy příjde že to mám takový jakoby výtok…než inkontinence. Ale je bezbarvy…tak nevím :nevim: :nevim:

surovka
Kecalka 328 příspěvků 03.11.10 08:19

http://www.novinky.cz/…-porodu.html

hrebicek
Povídálka 35 příspěvků 03.11.10 12:24

hledala jsem jeste nejake info na netu a nasla jsem tyto stranky, kde je cviceni a je mozne si objednat DVD se cvicenim

http://www.tenacz.cz/Zeny/cviceni/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >