Inrezát na prace.cz

M-A
462
20.7.15 14:18

inrezat na prace.cz

Dobry den. Chtela bych jen radu. Nasla jsem inzerat na volnou pracovni pozici na portalu prace.cz, odpovedela sem pres jejich stranky a pak jsem nasla kontakt primo na personalistu daneho mista. Mam mu napsal jeste jednou primo z mailu na mail nebo pockat? Psala jsem dnes rano. Pripadne jak dlouho byste cekali na odpoved? Dekuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.7.15 14:23

můj názor

Já bych klidně ještě jednou napsala přímo. Firmy často nereagují jen proto, že se odeslané životopisy nedostaly do těch správných rukou a skončily někde na infu, kde je vyhodily bez pardonu do koše. Čekala bych tak 14 dní nebo měsíc, pak bych jim zkusila zavolat a pokud nemají zájem, tak hledat o dům dál.

Záleží o jakou pozici se jedná. U kvalifikovaných a manažerských pozic, kde je podmínkou VŠ, praxe i v zahraničí, nejméně 2 jazyky aktivně atd. to trvá 3-6 měsíců a několik kol výběrového řízení během 1-2 dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
462
20.7.15 14:27

Toto je s nastupem psanym ihned a prave nic extra nepozadujou, maturitu, zaklad aj a rj. Ale dekuju, zkusim napsat jeste jednou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 15:18

@M-A
Nepsala bych. Já toto beru, že člověk posílá všechno možné všuda a ani nevím, kde co posílal.

Pokud je aktuální inzerát na práce. cz/jobs. cz, tak formulář dovoluje hromadnou zprávu reakcí. Navíc to tam dával asi přímo personalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
20.7.15 16:13

Napsala bych přímo a nečekala. Pokud je uvedeny inzerát nekde přímo s personalistou, tak nejlépe rovnou na nej..na téhle portalech si to stahuji pracovni agentury aniž by o tom zamestnavatele třeba i vedeli, takže se to k nim nemusí ani dostat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 16:22

@mapu
Můžeš mi říct jací pracovníci? Jaké agentury?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
20.7.15 17:38

@zvidavajanca nerikam ze vždy, ale občas to funguje tak, ze agentura práce vidí primy inzerát od zamestnavatele a začne tu pozici inzerovat pod sebou a doufá, ze když zamteli někoho dohodu, budou z toho mít provizi..Ja mam takovou zkušenost z pozice zamestnavatele, kandidáti nam říkali, ze ta naše pozice je inzerovana pod nějakou personalkou a to aniž bychom jim to zadavalu:( Proto když je primy kontakt na firmu, oslovila bych přímo je a nečekala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 17:43

@mapu
Prace.cz je portál, žádná agentura a je tam zapsán zadavatel.
Agentura nemůže nic dělat sama od sebe! Aspoň ne solidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
20.7.15 17:51

@zvidavajanca ja vím, ze to je portal:) delam v personalistice, takže s tim jak funguji mam hodně zkušenosti…ale prave pres ne občas inzeruji personalky, které si stáhnou inzerát přímo od zamestnavatele a doufají, ze takhle někoho ulovi…neni to spravne, nicméně jsem zde napsala pouze svou zkušenost a důvod, proč bych, pokud je to možné, zamestnavatele/personalistu oslovila naprimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
20.7.15 18:07

Radši napiš. Za to nic nedáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu