Inseminace, test, krevní test

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
27.9.21 18:22

Inseminace , test , krevní test .

Zdravím, potřebuji nutně poradit jelikož si nevím už rady. S přítelem se snažíme o mimčo shruba 3 roky. Postoupili jsme druhou inseminaci první byla neúspěšná a bez žádných léku. Ta druhá byla už s injekci a léky (utrogestan). Po zákroku nám bylo řečeno že po dvou týdnech máme udělat těh. Test
Zkusili jsme jich za dva týdny rovnou 4!!
2 vyšli úplně slabé ty dva už byli trochu viditelný … Hned jsme odjeli do nemocnice kde mi prováděli inseminaci, vzali mi krev a podle krve jsem měla nízké HCG 3,7 tím pádem negativní. Nevím zdali jsem tedy v tom a nebo je to cely úplně k ničemu. Poslední menstruaci jsem dostala 3.9 2021, dnes jsem měla mít menstruaci 27.9.2021
Pokud se menstruace nedostavi do 30.9.2021 tak oficiálně meškám 4 dny.
Má stim prosím někdo nějakou zkušenost?? Děkuji za každou odpověď :nevim: příkladam foto jednoho s těch testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54716
27.9.21 18:35

Test vypadá pozitivně, ale samozřejmě ten začátek je křehký a mohlo to začít odcházet dřív, než to vůbec začalo. Stejně jako hCG 3,7 může být absolutní začátek nebo taky poslední záchyt aspoň něčeho, než to klesne k nule. Test bych od tohohle zopakovala nejdřív za 3 dny, pokud MS stále nedorazí. A nespekulovala bych, za jak dlouho budeš meškat, když ještě MS nedorazí. Jinak Utrogestan může u někoho MS dost spolehlivě oddalovat, mně uměl luteální fázi protáhnout i o týden a těhotná jsem nebyla.
Další variantou je, že by se ti v těle drželo hodně dlouho hCG z té injekce před inseminací, to by taky mohlo lehce zbarvit test, než zcela odejde (můj rekord je teda jenom 11 dní), stejně jako dokáže MS trochu oddálit. Prostě počítej s tím, že pokud je IUI podpořené těmihle léky, nelze moc očekávat, že bude cyklus stejný jako bez nich. Při hCG 3,7 14 dní po IUI bych spíš tipla, že těhotná nebudeš, ale uvidíš brzo, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14024
27.9.21 19:31

Může to být konec
Může to být zbytek hormonu
Může to být začátek

Jediné řešení, počkej, čárka buď zmizí nebo zesílí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8093
27.9.21 20:31

@Sim222 kdy jsi byla na inseminaci a kdy Ti dávali injekci utrogestanu? Testy na hCG se dělají až třeba za další 2 týdny od těch prvních 14 dní. Takže ještě počkej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54716
27.9.21 21:33

@janickaIII dělat test dva týdny po inseminaci je normální (však jí to taky řekli). Po té době už by mělo být injekční hCG (podané den-dva před inseminací) pryč a Utrogestan testy nijak neuvolňuje. Pokud tedy chápu správně tvou radu čekat od inseminace měsíc, to je zbytečné, testovat až po ukončeném 6.tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
30.9.21 07:59

@Sim222 ahoj :mavam: a na další kontrolní krev tě už nepozvali? Měla jsem to stejně, sice vyšší hodnotu (u každého je to jinak), ale při třetím kontrolním odběru krve už HCG kleslo, tudíž na přelomu 6/7 tt byl konec. Zkus se tam zeptat, jestli ti nevezmou další krev, ať máš „jistotu“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat