Instagram - jde vám se přihlásit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 09.07.19 07:56
Instagram - jde vám se přihlásit?

Ahoj, jsem jediná komu nejde instagram? Respektive nejde mi se přihlásit v aplikaci na mobilu. Automaticky vždy zmáčknu jen přihlásit, mám tam svoje údaje uložené, ale nyní to chce heslo. Když ho napíšu, nebo se tam zkopíruje přes touch ID, tak mě to stejně vrací že ho to chce znova a když dám otevřít, tak to vůbec nereaguje. Nevím co s tím, nejsem moc technický typ :nevim: Jde mi o to jestli to nějak řešit a je to chyba na mém přijímači a nebo to dělá vícero lidem :)

Reakce:
Tableta
Kelišová 5299 příspěvků 09.07.19 08:54

A na pc ti to jde? Jestli ne, tak tě pravděpodobně hackli - účet ti čmajzli. Jinak může být chyba v aplikaci, třeba po aktualizaci. Nebo technický problém.
Já jsem přihlášená celou dobu, neodhlašuju se vůbec, takže nevím, ale když otevřu IG, tak jsem normálně přihlášená a všecko šlape.

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 09.07.19 09:32
@Tableta píše:
A na pc ti to jde? Jestli ne, tak tě pravděpodobně hackli - účet ti čmajzli. Jinak může být chyba v aplikaci, třeba po aktualizaci. Nebo technický problém.
Já jsem přihlášená celou dobu, neodhlašuju se vůbec, takže nevím, ale když otevřu IG, tak jsem normálně přihlášená a všecko šlape.

Na pc mi přihlásit se jde. Nejde to od včera, dnes jsem aktualizovala a stejně to nejde, asi tedy technický problém :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 09.07.19 09:45

Mne to jde

Váš příspěvek
Reklama