Platba VZP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 20:10
Platba VZP

Ahoj maminky platim si vzp sama penize jsem poslala ve ctvrtek dopoledne ale nemeli je jeste dnes na ucte kdyz jsem tam dopoledne volala myslite ze prijdou dneska na ucet jim a kdyz by prisly zitra naskacou mi dluhy dekuji za odpoveď

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 08.07.19 20:13

Zalezi jak jste je poslala. Jinak behem dneska, pri normalnim bankovnim prevodu, by je meli mit. Priste doporucuji posilat vsechno hned jak to jde, nikoliv na posledni chvili.

adriana24
Závislačka 3075 příspěvků 08.07.19 20:20

Vždyť to je do 8 dnů ne? Proč by ti měly skákat nějaký dluhy, aji kdyby si to poslala dneska, tak je to v poho

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 20:21
@Cenarius píše:
Zalezi jak jste je poslala. Jinak behem dneska, pri normalnim bankovnim prevodu, by je meli mit. Priste doporucuji posilat vsechno hned jak to jde, nikoliv na posledni chvili.

Z aplikace george jsem je poslala z učtu na učet jim

adriana24
Závislačka 3075 příspěvků 08.07.19 20:27

Já si vzp taky platím sama a nikdy po mně žádný penále nechtěli, i když jsem to zaplatila pozdě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 20:30
@adriana24 píše:
Já si vzp taky platím sama a nikdy po mně žádný penále nechtěli, i když jsem to zaplatila pozdě

A mohu se zeptat jak pozde jste to zaplatila? Po jaky době

Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 08.07.19 20:36

Neměly na účtě a nebo ještě platba nebyla zpracována a připsána ke tvému jménu? To tak některé instituce mají, pokud to bylo posláno ve čtvrtek, tak tam dneska dorazila platba a musí ji většinou,, identifikovat . V pátek byl svátek

adriana24
Závislačka 3075 příspěvků 08.07.19 20:37

I o týden po, byla jsem to tam platit osobně, protože jsem si myslela, že budu doplácet nějaký penále a paní na pokladně říkala, že je všechno v pořádku, asi tam dávají ještě nějaký prostor.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 20:39
@Aduš8 píše:
Neměly na účtě a nebo ještě platba nebyla zpracována a připsána ke tvému jménu? To tak některé instituce mají, pokud to bylo posláno ve čtvrtek, tak tam dneska dorazila platba a musí ji většinou,, identifikovat . V pátek byl svátek

Nebyla zpracovana a pripsana

Váš příspěvek
Reklama