Instantní polévka v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.19 20:10
Instantní polévka v těhotenství

Ahoj lidi chci se zeptat jsem 11+3 TT a včera jsem si dala instantní polévku a dneska důvodu bylo že jsem nestíhala uvařit a chtěla jsem si dát rychlý oběd… Vím ma to éčka… Atd…
Jen jestli nevadí menší dávka už si ji nedám bylo to teď jen ty dva dny…
Na kontrole jsem byla 15.1 a vše mám v pořádku teď mě čeká screening vývojových vad…
A zajímá mě ta polévka zda to může nějak narušit vývoj… Dneska jsem se o tom totiž dozvěděla

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 29.01.19 20:11
:zed: :zed:
Capretta
Kecalka 462 příspěvků 29.01.19 20:12

Ne, neublizi to, neboj

ilak
Povídálka 46 příspěvků 29.01.19 20:13

Nic zdravého to není, ale troufám si říct, že vývoj to nenaruší. :lol:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 29.01.19 20:13
@Anonymní píše:
Ahoj lidi chci se zeptat jsem 11+3 TT a včera jsem si dala instantní polévku a dneska důvodu bylo že jsem nestíhala uvařit a chtěla jsem si dát rychlý oběd… Vím ma to éčka… Atd…
Jen jestli nevadí menší dávka už si ji nedám bylo to teď jen ty dva dny…
Na kontrole jsem byla 15.1 a vše mám v pořádku teď mě čeká screening vývojových vad…
A zajímá mě ta polévka zda to může nějak narušit vývoj… Dneska jsem se o tom totiž dozvěděla

Polívku z pytlíku můžeš, ale nesmíš vodu vařit rychle, aby nebyla instantní.

Příspěvek upraven 29.01.19 v 20:14

Sasanka jarní
Kecalka 129 příspěvků 29.01.19 20:14
:lol: :lol: :lol:
xammy
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 29.01.19 20:14

Myslím, že pokud by to bylo až tak jedovatý, že by na těch polivkách už dávno byly podobný obrázky jako na cigaretach. Klid.

ugluk
Hvězda diskuse 44645 příspěvků 29.01.19 20:15

Řadím si hned vedle bramborového salátu a rýže, co ležela vedle játrové omáčky.
Bylo zezadu aspoň napsané varování, že je pro těhotné velmi nevhodné?
Jestli ses doteď dokázala v jídle vyhýbat „éčkům“ a nesnědla nic tragičtějšího než instantní polívku, tak to fakt gratuluju, zcela upřímně, budeš jíst zdravěji než 95 % těhotných.

lachtanice86
Kelišová 7120 příspěvků 29.01.19 20:17

To snad nemyslíš vážně :zed:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30270 příspěvků 29.01.19 20:22

Jj instantni polevka zpusobuje ubytek mozkovych bunek, ovsem ne plodu..jeste si jich par dej, protoze te uz nic nezachrani :mrgreen:

rozand
Závislačka 4256 příspěvků 29.01.19 20:27
@ugluk píše: Řadím si hned vedle bramborového salátu a rýže, co ležela vedle játrové omáčky.
Bylo zezadu aspoň napsané varování, že je pro těhotné velmi nevhodné?
Jestli ses doteď dokázala v jídle vyhýbat „éčkům“ a nesnědla nic tragičtějšího než instantní polívku, tak to fakt gratuluju, zcela upřímně, budeš jíst zdravěji než 95 % těhotných.
:D presne. ja do sebe v prvnim trimestru nedostala nic, obcas big mac :lol:
jahuhudka
Extra třída :D 12520 příspěvků 29.01.19 20:28

:zed: Taková nezodpovědnost , nějakou fujky polívku ze sáčku … A těhotná . Takhle ohrožovat ploďátko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Když vzpomenu kolik kafí jsem vypila ,kolik ryb jsem NEsnědla , :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 29.01.19 20:37

Narodí se ti prasopes.. Kurví to vývoj

solip
Kecalka 469 příspěvků 29.01.19 20:40
@AlphaOmega píše:
Polívku z pytlíku můžeš, ale nesmíš vodu vařit rychle, aby nebyla instantní.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec:
Celeste97
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 29.01.19 20:42

:roll: já je jedla několikrát týdně a dcera je naprosto v pořádku :nevim: holt chutě no :lol: to bys nesměla jíst nic, ečka jsou ve všem + chemické postřiky na ovoci třeba..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >